Rüyada Kayınbaba, Kayınpeder Görmek

Rüyada Kayınbaba, Kayınpeder Görmek

Kimi zaman hayra yorulurken kimi zaman da dertli ve huzursuz bir ortama girmeye delalet eder. Kişinin yaşamında olan yenilikler, değişiklikler ile mutlu olacağına, huzuru bularak daha cesur birisi haline geleceğine, işlerinde bol kazanç elde ederek yeni projeler yapacağına delalet eder. Olumlu iş gelişmeleri ile kazancı bolca artacak, beklediği geliri elde etmeye başlayarak konfor içerisinde yaşayacaktır. Fakir birisi ise eli para görerek borçları silinecek, sağlık sorunları olan birisi ise de sağlık ve uzun ömürlü bir hayatı olacaktır. Evli ise çocuk sahibi olmaya, bekarsa da evlenmeye delalet eder.

Rüyada Kayınpederini Görmek 

Eğer kendi kayınpederini gördü ise ve durumu iyi bu güzel haberler almaya, olumlu gelişmeler içerisinde kalmaya yorulur. Bunun yanında kayınpederini zor durumda ve kötü halde gördü ise can sıkıcı, kötü haberler alacağına, başına kötülükler geleceğine delalet eder.

Rüyada Kayınpederle Kavga Etmek 

Akrabalar ve aile arasında kavga, söz dalaşı gibi tatsız şeylerin yaşanacağına, küslüklerin ve kötü zamanların geleceğine haber verir.

Rüyada Kayınpeder ve Kayınvalide Görmek 

İkisini birden görmek hayra alamettir ve güzel fırsatların haberini verir. Mutluluk verici bir olayın vuku bulacağına ve sevinç göz yaşları akıtılacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz