Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada kedinin ısırdığını görmek, rüya sahibinin canını sıkacak ve keyfini kaçıracak olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına ve aksiliklerden kurtulamacağı anlamına gelir. Genellikle rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine yorulsa da, bazı tabirciler tarafından kedi ısırması görmek; şanslı olmaya ve sürpriz olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılara yorulur. Kişinin peşini şanssızlıkların bırakmayacağına ve talihsiz olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden birine yaptığı onca iyiliğe rağmen kötülük göreceğine yorulur. Kişinin iyi niyetlerinin karşılığını kötülük ve ihanetle alacağına delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Isırması

Kişinin yakınlarından darbe yiyeceği ve kötülük göreceğine yorulur. Rüya sahibinin yakın çevresinde olan güvendiği kişilerden, hiç beklemediği olayları yaşayacağına ve ihanete uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kedi Öldürmek Görmek

Yaşanacak büyük bir beladan son anda kurtulunacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin güzel fikirleri sayesinde, kendisini maddi ve manevi zarara uğratmaya çalışan kişilerden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde onu fazlasıyla düşünen ve seven insanların olduğu anlamına gelir. Ancak rüya sahibinin bu kimselerinin değerini bilmediğine ve onları üzdüğüne yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz