Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kekik Görmek

Rüyada Kekik Görmek

Rüyada Kekik Görmek

Rüyada kekik görmek; okumuş, görmüş geçirmiş ve eğitimli insana işaret eder. Rüya sahibinin kendini durmadan geliştirdiğine, çok fazla okuyan yazan kimse olduğuna ve bilgi birikimini her gün daha da arttırdığına delalet eder. Elde ettiği bu bilgilerin ilerde işine çok yarayacağına ve bilge birine dönüşeceğine yorulur.

Rüyada Kekik Topladığını Görmek

Rüyada kekik topladığını görmek; bilgili, kültürlü ve tahsilli kimseye işaret eder. Rüya sahibinin herkesin danıştığı, akıl almak istediği kimse olduğuna yorulur. Kişinin çok fazla bilgili olmasına rağmen mütevazi olduğuna, kendisinden yardım isteyen herkese gerek maddi gerekse manevi tüm desteği verdiğine delalet eder. Hayırlı, iyi niyetli, bilge ve yardımsever kimseye işaret eder.

Rüyada Kekik Kokladığını Görmek

Rüyada kekik kokladığını görmek; kişinin eski neşesine kavuşacağına, tüm dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder. Aile içinde alınacak güzel haberlere, hane içinden veya yakın çevreden gelecek doğum haberine işaret eder. Genel olarak hayırlı şeylere yorulan rüya; mutluluk, huzur, bolluk ve bereket kavramlarıyla ifade edilir.

Rüyada Kekik Yediğini Görmek

Rüyada kekik yediğini görmek; kendini geliştirmeye, kendisi gibi eğitimli ve belirli bir kültüre erişmiş kimselerle içli dışlı olmaya delalet eder. Yeni girilecek sosyal çevreye ve bu çevreden kişinin edineceği dostlarıyla ortaklıklar kuracağına, karını katlayarak arttıracağına, büyük başarılar elde edeceğine yorulur. Hayırlı ve başarılı olaylara işaret eder.

Rüyada Kekik Verdiğini Görmek

Rüyada kekik verdiğini görmek; hayırsever, etrafında her yönden fayda sağlayan, Allah yolundan sapmayan kimseye işaret eder. Rüya sahibinin zenginliğini çevresiyle paylaştığına, zor durumda olan kişilerin imdadına koştuğuna yorulur.

Rüyada Nane Yediğini Görmek

Rüyada nane yediğini görmek, rüyayı gören kişinin gelir kapısının sonlanacağına, büyük paralar kaybedeceğine, tabiri yerindeyse borç batağına düşeceğine yorulur. Yoksullaşmaya, maddi açıdan zor günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Nane Topladığını Görmek

Rüyada nane topladığını görmek; helal yollarla, alnının teriyle kazanılmış ganimete işaret eder. Rüya sahibinin Allah yolundan bir an olsun ayrılmadan, hak yemeden, gece gündüz çalışarak elde ettiği mala ve mülke delalet eder. Mal mülk sahibi olmaya, kazancını arttırmaya ve rızkının artmasına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz