Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kırk Görmek

Rüyada Kırk Görmek

Rüyada Kırk Görmek

Rüyada kırk sayısını görmek, rüyayı gören kişinin çok yakın bir zaman içinde önüne çıkan fırsatları değerlendirerek getirisi yüksek olan bir takım işlerle uğraşacağına ve bu uğraşlara çok fazla emek harcayacağından hak ettiği paraya işaret eder.

Rüya sahibinin iş hayatındaki olumlu gelişmelerden dolayı mutlu ve aydınlık yarınlara, geçmişinde hasretini duyduğu bir kişiye yakın zamanda kavuşacağına, yakın çevresindeki eş, dost, akrabasından bolca yardım görmeye, aile içi huzurunun eskisinden daha iyi bir hale gelip rahata ereceğine, bir olaydan ötürü adadığı adağı yerine getireceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada kırk sayısını görmek, rüyayı gören kişinin karşılaşacağı sorunların başına iş açacağını, bu durumlarla birlikte maddi bir zorluk içine gireceği anlamına gelir.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek, rüyayı gören kişinin elde edeceği varlıklara işaret eder. Kişinin iş hayatında karşılaşacağı sıkıntı, problem ve zorlukların üstesinden gelerek elde edeceği yüksek maddi kazanç ile birlikte mal, mülk, taşınır ya da taşınmaz eşyalarına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında maddi kazancının yükselmesiyle birlikte yakın çevresindeki eş, dost, akrabası ile daha iyi ilişkiler içinde bulunacağına, yıl dönümlerinde ve özel günlerde daha fazla aktivite içinde bulunacağını ve çevresindeki kişilere verdiği değerin artacağına delalet eder.

Rüyada Sayı Saydığını Görmek

Rüyada sayı saydığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşanan olumlu gelişmelerden dolayı ulaşacağı başarıya ve bu başarı ile gelen mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin 10’a kadar yerine 5’e kadar yani daha az sayı saydığını görmesi yakın çevresindeki bir kişinin hastalanıp yatağa düşeceğine, sıkıntılı ve zor günler geçirip üzülmeye, hayalini kurduğu bir olayın gerçekleşmemesine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz