Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kırmak ve Kırılmak Görmek

Rüyada Kırmak ve Kırılmak Görmek

Rüyada Kırmak ve Kırılmak Görmek

Rüyada kırmak görmek, rüya sahibinin keyfinin kaçacağı bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin mutsuz olacağı, sıkıntılı günler geçireceği bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada kırılmak görmek ise, rüya sahibinin üzüntülü günler geçirmesine işaret eder. Rüya sahibinin iftiraya maruz kalacağına, kendisine destek verecek, onu savunacak kimse kalmamasına, zorluklarla tek başına mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada Kalp Kırdığını Görmek

Rüyasında kalp kırdığını gören kişinin çevresine hayrı dokunmayan bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin manevi anlamda kayıplar yaşadığı, etrafındaki insanların kendisinden uzaklaştığı, yalnız kaldığı şeklinde yorumlanır.

Ayrıca rüya sahibi bu durumdan şikayetçi olmasına rağmen herhangi bir çaba göstermediğine, durumu iyileştirmek için emek harcamadığına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin patavatsızca konuşup sevdiği birini kıracağına, büyük pişmanlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bardak ya da Ayna Kırdığını Görmek

Rüyasında bardak ya da ayna kırdığını gören kişinin mutsuz olduğu, zor günler geçirdiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları, çevresindeki insanlarla olan ilişkisi nedeniyle kötü düşünceli insanlar tarafından kıskanıldığı, nazara geldiği şeklinde yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin bardak ya da ayna kırması ev halkından biri ya da sevdiği bir dostu ile aralarının açılacağına, bir hastalık sahibi olacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin bir yanlış anlaşılma sonucu işinden ayrılmak zorunda kalacağı şekilde yorumlanır.

Rüyada Kalbinin Kırıldığını Görmek

Rüyasında kalp kırıklığı yaşayan kişinin sevdiği biri tarafından kötü söz işitmeye işaret eder. Rüya sahibinin emek verdiği bir ilişkide karşılık alamaması, aşkın ya da dostluğun tek taraflı olması şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin ne kadar emek gösterse de istediği hayata kavuşamamasına, hep bir tarafının eksik kalmasına işaret eder.

Rüyada Kol Kırılması Görmek

Rüyasında kolu kırılan birisinin iş hayatıyla ilgili zorluklar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çabasına rağmen ailesini mutlu edemediği bu nedenle üzüntülü olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bacak Kırılması Görmek

Rüyasında bacağının kırıldığını gören kişinin maddi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin güvenerek iş yaptığı birisinin ihaneti ile iflas edeceğine, zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Diş Kırılması Görmek

Rüyasında dişinin kırıldığını gören kişinin ailevi sorunlarla baş etmek zorunda kalacağı bir dönemde olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yakınlarından birinden gelecek kötü bir haber ile ailece zor günler geçireceklerine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada diş kırılması, beklenmeyen bir ölüm haberi alınması şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz