Rüyada Kızmak Görmek

Allah katında da hayra yorulmaz. Kişinin bilincinin dışına çıkacak kadar çok sinirleneceğine ve bir anda patlayacağına, etrafındakilerle devamlı tartışarak huzursuzluk yaratacağına delalet eder. Uğursuz zamanların gelmesi ile hem iş hayatındaki hem de ailevi hayattaki sorunların artarak sıkıcı bir hal alması ile ya da arkasından söylenen bir sözü duyması ile kişi daha fazla dayanamayacak bir anda kavgalar etmeye  başlayacaktır. Bir süre boyunca sinirli ve devamlı etrafındaki sevdiği insanlara çatan bir insan olmaya yorulur. Sorunlara karşı güçlü kalamamanın verdiği etki ile huzursuzluk çıkacağı ve bağırmaların çağırmaların, küfür etmelerin olacağına haber verir.

Rüyada Sinirlenmek Görmek 

Bir süredir içine atıyor olduğu bir şeyi en sonunda dayanılmaz hale gelmesi ile taşıyamayacağına ve en yakınlarına patlayarak mutsuzluklarının artacağına, ortamda huzur bozacağına delalet eder. İçinde kalanları bir bir söylemeye ve yüz yüze konuşarak atlamadan tüm sıkıntılarını anlatıp iç dökmeye yorulur.

Rüyada Bağırmak Görmek 

Her şekilde ayrılığa delalettir. Sevdiği bir kimsenin artık ondan uzaklaşacağına ya da kendisinin vazife gereği, başka sebeplerden ötürü uzaklaşacağına haber verir. Gurbette yaşamaya ve iş bulmaya bu nedenle de sevdiklerini çok özlemeye, ayrılık göz yaşına yorulur.

Rüyada Öfkelenmek Görmek 

İçine attığı sorunları artık daha fazla tutamaz hale geleceğine ve dert tasaya bürünerek bu sorunu çözmek için çaba sarf edeceğine haber verir. İçini rahatlatmak ve sabırsız davranarak kavga etmemek için bu haline çözüm bulacağına delalettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz