Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kokmak Görmek

Rüyada Kokmak Görmek

Rüyada Kokmak Görmek

Kokmak görmek kişinin ne koktuğuna göre farklı anlamları ifade eder ve anlamı çok geniş olan bir rüyadır. Bu nedenle rüya sahibinin rüyayı iyi düşünmesi ve yorumlanabilecek başka ipuçları varsa onları da göz önünde bulundurması gerekir. Anlamı farklı olan bu rüyalarda rüyada görünen bir obje ya da yaşanan bir olay, tanıdık bir kimse, renk ya da sayı var ise rüya yorumunda önem taşıyabilir ve yoruma yardımcı olur. Bu nedenle rüya tabirinin daha doğru olması için iyi düşünmek, rüyanın yorumuna dikkat etmek gerekir.

Rüyada Güzel Kokmak

İşinde ve kişiliğinde olan kendine özel tavrı ile tolum tarafından saygı göreceğine, itibar sahibi olacağına, arkasından pek çok insanı getirerek namını duyuracağına delalet eder. Güzel işler yapmaya ve taktir görmeye delalet olan bu rüya kişinin geleceğinin de parlak olacağına, bilge ve kibar, düşünceli, iyi kalpli biri olduğuna haber verir.

Rüyada Kötü Kokmak

Kötü ve hayırsız işlere bulaşacağına ve etrafı tarafından kınanarak ayıplanacağına işaret eder. Çevresine zarar verecek, saygınlığını yitirecektir. En kısa sürede kendisine gelmesi için uyarı niteliği taşıyan bu rüya kişinin mutluluğunun ve başarısının daim olacağına, bu sıkıntının da kısa süreceğine dalalet eder.

Rüyada Ağız Kokması 

Yaptığı her şeyi anlattığına ve dillendirerek abarttığına delalet eder. Aslında kötü niyetli olmadığı bilinse de çevresi tarafından bu özelliği rahatsız edici bulunacak ve bu durum da gün yüzüne çıkıp kişinin bir sevdiği tarafından uyarılmasına sebep olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz