Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kolun Kangren Olduğunu Görmek

Rüyada Kolun Kangren Olduğunu Görmek

Rüyada Kolun Kangren Olduğunu Görmek

Rüyada kolun kangren olduğunu görmek; kişinin işlerinin rayında gitmeyeceğine ve kısa zaman önce kurduğu ortaklığın kötü sonlanacağına delalet eder. Maddi açıdan büyük zorlu bir döneme girildiğine, maddi imkansızlıkların hane içinde tartışmalara yol açtığına yorulur. Rüya hastalık, sağlık sorunları, aile içinde huzursuzluk, kavgalar, borçlar gibi olumsuz olaylarla açıklanır.

Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada görülen kangren olmuş kol; rüya sahibinin etrafındaki düşmanlarından kurtulması gerektiğine yorulur. Düşmanlarını daha büyük hasar almamak için yanından bir an önce uzaklaştırması ve dostluk ilişkilerini tekrar gözden geçirmesine gerektiğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin karşısına çıkacak devasa fırsatlara işaret eder.

Rüyada Kolun Kesildiğini Görmek

Rüyada kolun kesildiğini görmek, yakın zamanda alınacak ölüm haberine işaret eder. Rüyayı gören kimsenin hanesinden veya yakınından birinin üzücü haberinin alınacağına, rüya sahibinin bu duruma çok üzüleceğine delalet eder. Psikolojik açıdan zor günlerin geçirileceğine, büyük gerilimlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını görmek, kişinin etrafında sürekli ona yardım eden dostlarının olduğuna işaret eder. Her türlü yardıma koştuklarına, rüya sahibinin bugüne kadar çok iyi dostluklar kurduğuna yorulur. Hayırlı, bereketli zamanların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kolun Kırıldığını Görmek

Rüyada kolun kırıldığını görmek; rüyayı gören kişinin hem aşk hem de iş hayatında bir takım sorunlar yaşayacağına delalet eder. Hane içinden birilerinin ölümcül hastalığa yakalanacağına, büyük bir badire atlatılacağına yorulur. Genel olarak olumsuz gelişmelerin göstergesi niteliğindedir.

Rüyada Kolun Ağrıdığını Görmek

Rüyada kolun ağrımasını görmek, geçmişte yapılmış bir hatadan büyük pişmanlık ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada Kol Kesilmesi

Rüyada kol kesilmesi işlenecek büyük bir günaha işaret eder. Rüyayı gören kimsenin hak yolundan saparak haksız yollarla kazanç elde edeceğine ve birilerinin hakkını yiyeceğine delalet eder. Haram yoldan para kazanmaya, kirli işlere bulaşmaya yorulur.

Başka tabircilere göre ise dertlerin ve sıkıntılı günlerin geride kalacağı, huzur ve bolluk-bereket içinde yaşam sürüleceği anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz