Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kumar Oynamak Görmek

Rüyada Kumar Oynamak Görmek

Rüyada Kumar Oynamak Görmek

Rüyada kumar oynamak, rüya sahibinin haram para kazandığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rüyasında kumar oynaması hayra alamet etmez. Rüya sahibinin kötü şansının olduğuna, bahtının kapandığına, hayırsız bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin kötüye gidip zarar edeceğine, eşi ile arasının bozulacağına, hastalığa yakalanıp uzun zaman uğraşacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağı, uzun bir süre yalnızlık çekeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kumarda Kazandığını Görmek

Rüyasında kumar oynayıp kazandığını gören kişinin şansının açık olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin her işinin rast gideceğine, istediklerinin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde başarılı olacağı bir döneme girdiğine, kazancının artacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşa süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin varsa hastalığının şifa bulup sağlığına kavuşacağına, sevdikleri ile arasını düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Kumarda Kaybettiğini Görmek

Rüyasında kumar oynayıp para kaybettiğini gören kişinin işlerinde zarara uğraması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinden ayrılmasına, maddi anlamda kayıplar yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin itibarını kaybedeceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ve ailesinin beklemediği bir masraf çıkacağına bu nedenle de ailece zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kumar Makinesinde Oynadığını Görmek

Rüyasında kumar makinesinden kumar oynadığını gören kişinin bağlılığının yüksek bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevdiğine karşı sorumluluklarını yerine getirdiği ve ona aşkla bağlı olduğuna işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin mutlu bir beraberliği olduğuna ve evli değillerse evlilik yolunda ilk adımı atacaklarına işaret eder. Eğer evliyseler hayırlı bir evlat sahibi olacaklarına işaret eder.

Rüyada Kumar Kağıdı Görmek

Rüyasında oynanan bir kumar kağıdı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde zarara uğrayacağına, ortaklıklarının bozulacağına ya da çalıştığı işinden ayrılmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eşi ile arasında ihanet olacağına, sevdiği bir dostu ile anlaşmazlık yaşayacağına, ailesi ile arasının açılacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada kumar oynanan kağıt gören kişinin yalancı, kötü niyetli biri olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kumar Borcu Olduğunu Görmek

Rüyasında oynadığı kumarın borcunu gören kişinin kötü günler geçireceği bir dönemde olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ve ailesinin olmadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bilerek yaptığı bir hata yüzünden vicdan azabı duyup ceza çekmesine, kendi yaptıklarıyla yüzleşmek zorunda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi tarafından dışlanacağına, sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına ve bu nedenle büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz