Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kumaşçı / Manifaturacı Görmek

Rüyada Kumaşçı / Manifaturacı Görmek

Rüyada Kumaşçı / Manifaturacı Görmek

Rüyada görülen kumaş, kumaşçı ve manifaturacı yorumları çok çeşitlidir. Çeşitli olmasının yanında kısa ve özdür. Bu nedenle bu şekilde yorumu kısa olan rüyalarda mutlaka kişinin rüyada var olan başka bir eylem, bir sayı, bir renk yada tanıdık bir yüz var mı diye düşünmesi önerilir. Doğru bir rüya yorumu için başka ipuçlarının da iyi düşünülerek değerlendirilmesi gerekir. Bunların içinde eğer kişinin gün içerisinde gördüğü ve etkisinde kaldığı herhangi bir şey, cisim, kişi ya da eylem varsa bunlar değerlendirilmez. Rüya tabirine katılması gereksiz görünen ipuçlarıdır ve kişinin sadece aklında kalması nedeni ile tekrardan rüyasında gördüğü bir şeydir,  yorumuna gerek olmaz.

Rüyada kumaş satan birini görmek ve elbise, bir giysi alarak karşılığında para aldığını görmek hayra yorulmaz. Kumaşçı genellikle kötü işlere, can sıkıcı ve tadını kaçıracak olaylar yaşamaya, haberler almaya delalet eder. Fakat kumaş satan kişi karşılığında para değil de başka bir şey alır ise onun değeri kadar iyi ya da kötüye yorulur.

Bir başka yorumcuya göre de alışveriş ile kumaş satan birinin karşılığında para alması onun başına kötü işler geleceğine, üzüleceğine ve mutsuz olacağına, fakat onun karşılığında para değil de başka bir şey alırsa bunun kişinin hayrına güzellikler olacağına, mutlu olmaya ve iç huzurunu yakalayacağı bazı işlere karışmaya işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz