Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kutu Görmek

Rüyada Kutu Görmek

Rüyada Kutu Görmek

Rüyada kutu görmek; rüyayı gören kişinin hakkında en hayırlısı ve en güzel ne ise onunla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde bir arkadaşıyla aralarında ki bağları güçlendirip çok sıkı dost olacaklarına ve rüya sahibinin her derdinde yardımına koşacak birisi olacağına delalet eder. Kişinin kurduğu bu arkadaşlık ömür boyu süreceği anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada kutu görmek, rüyayı gören kişinin kısa süre içinde beklemediği bir haber alacağına yorulur. Rüya sahibinin bu haber ile birlikte hem çok şaşırıp hem de çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevinci yakın çevresindeki eş, dost, akrabasına da yansıyıp kendi sevinciyle onları da sevindireceği anlamına gelir.

Rüyada Kutu Taşıdığını Görmek

Rüyada kutu taşıdığını görmek; rüyayı gören kişinin geçmiş hayatında yaşadığı bir takım problem, zorluk ve sıkıntılardan artık kurtulup bütün bunlardan uzak bir yaşamı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı çeşitli güzel ve olumlu gelişmelerden dolayı zorluk çekmeden yükselerek maddi kazancını da arttıracağına delalet eder.

Kişinin hep hayalini kurduğu rahat hayata yakın zamanda ulaşacağı anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de rüyada kutu taşıdığını görmek, rüya sahibinin hiç istemediği bir durumla karşı karşıya gelerek bu konu hakkında çok büyük sıkıntılar çekeceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalıp uzunca bir süre iyileşme aşamasında olacağına işaret eder.

Rüyada Para Dolu Kutu Görmek

Rüyada para dolu kutu görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek bütün hayatı boyunca yetecek kadar çok yüksek bir maddi kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin geçmişinde bütün çektiği sıkıntıların ve zorlukların meyvesini yakın bir zamanda alarak rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına delalet eder. Kişinin iş hayatında yaşadığı olumlu gelişmelerin sosyal hayatına da yansıyıp ailesi ile birlikte çok mutlu olacağına ve sosyal ilişkilerinin eskisinden daha da kuvvetli olacağı anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz