Rüyada Küvet Görmek

Rüyada Küvet Görmek

Kısmetinin açılacağına ve aşk hayatında hiç bir  zamanlık durağanlık olmayarak, gönlünün hoş olacağına delalet eder. Karşısına çıkan kişilerle iletişiminin güzel olacağına ve kalbine uygun birileri ile tanışarak arkadaş olacağına, devamının da olumlu ilerleyerek güzel hayallere gireceğine delalet eder. Kişinin elde edeceği mutluluğun ve aşkın habercisidir.

Rüyada Küvette Banyo Yapmak

Kişinin kendisi için olmayacak bir duaya amin demesi gibi bir durumdur ve gönlünde acı hissedecektir. Olmayacak bir gönül işinin peşinden koşacak ve aşk acısı çekecek, hayal kırıklığı yaşayacaktır. Kendini aşka fazla kaptırarak aşk acısı çekmenin haberini veren bu rüya ile kişinin hayatındaki acı yeni tanışacağı birisi ile birlikte son bulacaktır.

Rüyada Dolu Küvet Görmek

Hayırlara vesile olacak ve başarılı olunacak bir iş elde etmeye yorulur. Kimi rüya yorumcularına göre de gönül işlerinde hayırlı gelişmelere, aşık olmaya ve saf, tertemiz bir ilişkiye adım atmaya yorulur.

Rüyada Banyo Yapmak

Kişinin tüm dertlerinden arınacağına ve varsa görünmeyen cisimlerle olan rahatsızlığından en sonunda kurtulacağına delalet eder. İçsel bir rahatlamanın olacağına ve en sonunda mutluluğa ulaşacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz