Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Lağım Görmek

Rüyada Lağım Görmek

Rüyada Lağım Görmek

Rüyada lağım görmek, rüyayı gören kişinin uzun süre içinden çıkamayacağı sıkıntılara düşeceğine ve kederli günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatta umduğunu bulamamasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailece sıkıntılı günler geçirmelerine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin ya da bir yakınının hastalık haberine almasına ya da bir ölüme şahit olmaya işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada lağım görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşaması ve düşmanlarından yardım isteyeceği duruma düşmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Lağım Çukuruna Düştüğünü Görmek

Rüyasında lağım çukuruna düştüğünü gören kişinin, gördüğü rüyanın aksine hayırlı bir geleceği olduğu ve zenginlik içinde yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin şansının açık olduğu ve kısmetlerin ayağına geleceği şeklinde de yorumlanır.

Bazı yorumculara göre de rüyada lağıma düşmek, rüya sahibinin yakın zamanda bir evlilik yapacağına ve hayırlı bir evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Lağım Kokladığını Görmek

Rüyasında lağım koklayan kişinin hayatının kısa bir döneminde kafa karışıklığı yaşaması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin birlikte olduğu kişi ile anlaşmazlık yaşayacağına fakat çok geçmeden sorunun çözüleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir yolculuğa çıkması ya da kendini rahatlatacak işler yapması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Lağım Temizlediğini Görmek

Rüyasında lağım temizlediğini gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan kendi çabaları ile kurtulmasına ve hayatı boyunca elde edeceği başarılara işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işinde bol kazanç sağlamasına, ailesiyle birlikte keyifli, sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmesine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin beklemediği bir yerden gelecek olan maddi desteğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın bir dostundan sevindirici bir haber alacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Lağımın Taştığını Görmek

Rüyasında taşan lağım gören kişinin hayatını düzenleyecek yeni kararlar alması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde başarıyı yakalayacağı bir döneme gireceği ve bu başarısını özel hayatında da taşımak isteyeceğine işaret eder.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyasında lağım faresi gören kişinin mutluluk veren bir haber almasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendine zaman ayırmasına ve keyifli vakit geçirmesine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada lağım faresi görmek; rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmetle tanışıp evlilik yolunda ilerlemesine, eğer evli ise bir evlat sahibi olmaya işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz