Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Lav Görmek

Rüyada Lav Görmek

Rüyada Lav Görmek

Gönül işlerinde hareketlenmeler olacağına, aşık olmaya ve kısmetinin artmasına delalet eder. Aynı zamanda kişinin fakirin karnını doyuran, düşkünün elinden tutan, her işi beceren, ailesinde ve toplumda saygı gören, eli öpülesi bir insan olduğunun işaretidir. Hayırlara vesile olacak olan bu rüya ile saygınlıkta artma ve itibarının yükselmesi de delalet olunur.

Rüyada Lav Patlaması

Hayatı boyunca mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, karşısına çıkan kısmeti kayıtsız şartsız seveceğine ve karşılık göreceğine delalet eder. Hayattaki en saf ve masum mutlulukların tadına bakacağına ve asla da doymayacağına delalet eder.

Rüyada Yanardağ Görmek

Uzun zamandır beklediği bir dostu ile en sonunda yüz yüze geleceğine ve özlem dolu konuşmaların artık biterek, sıkı sıkı sarılacağına, sevdikleri ile hasret gidereceğine delalet eder. Aynı zamanda hayallerin gerçek olması ve bitmek bilmeyen bir mutluluğun olacağına haber verir. Hayırlı kısmetler ile hayatında değişikliklerin olacağı yorumu da yapılır.

Rüyada Yanardağ Patlaması

Bir süredir sabırla beklenen güzel bir haberin geleceğine ve emeklerin karşılığını almaya, hayallerini gerçekleştirmeye delalet eder. Kişi en sonunda dilediği hayata kavuşacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Yanardağdan Kaçmak Görmek

Bir terslik olacağını ve maddi kayıplar yaşayacağını tahmin eden kişi yapacağı işten geri çekilecek ve böylece kaybetmekten kurtularak kendini koruyacak, mantıklı bir adım atacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz