Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Market Görmek

Rüyada Market Görmek

Rüyada Market Görmek

Hayatının çok canlı geçeceğine ve hayırlara yorulur. Rüyada marketi olduğunu gören kişi ne yiyeceğinden ne de içeceğinden geri kalacaktır. Maddi sıkıntı çekmeyecek istediği her şeyi alabilecek, istediği evde yaşayabilecek, dünyadaki her zevki tadacak ve bol bol gezecektir. Yaz tatillerinde en iyi plajlarda, sahillerde olacak kış aylarında da en iyi kayak merkezlerine, en yüksek dağlara çıkacak, dünyada gezmediği yer, tatmadığı lezzet ve yapmadığı çılgınlık kalmayacaktır. Kişinin hiç bir zaman durağanlaşmayacak ve devamlı hareketli bir hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada Market Alışverişi Yapmak 

Maddi açıdan asla dara düşmeyeceğine ve dilediği kadar para kazanarak alışveriş yapacağına, mutluluğunun bir kısmının maddiyatta olacağına delalet eder. Ömrü boyunca kazançla ilgili sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Market Açmak 

Önemli ve hayırlı değişiklikler ile hayatında köklü bir değişimin olacağına delalet eder. İşlerinde o kadar başarılı olacaktır ki adından  herkes bahsedecek, yüksek paralar alacak ve bu başarı ile aile içerisinde de mutluluk artacak, daha güzel zamanların adımı atılacaktır.

Rüyada Market Arabası Görmek 

Düşük bir konumdan başladığı işinde giderek yükseleceğine ve işçilikten patronluğa tırmanmaya, gücünün ve parasının artmasına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz