Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Mesleğe Başladıktan Sonra Evlilik Görmek

Rüyada Mesleğe Başladıktan Sonra Evlilik Görmek

Rüyada Mesleğe Başladıktan Sonra Evlilik Görmek

Rüyada mesleğe başladıktan sonra evlendiğini görmek hayırlı ve kısmetli işlere delalet eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan, dertlerden yakın zamanda kurtulacağına ve refaha ereceğine yorulur. İşlerinin yoluna gireceğine, işinde terfi alacağına işaret eder. Hane içindeki sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzur ve mutluluğun daim olacağına yorulur.

Başka tabircilere göre ise gerçek anlamına yorulur. Rüya sahibi işlerini yoluna koyduktan sonra gönül işlerinin de istediği gibi gideceği anlamına gelir. İşleri düzene girdikten ve refaha erdikten kısa süre sonra hayatının aşkıyla tanışacağına ve bu kimseyle dünya evine gireceklerine delalet eder.

Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada evlendiğini görmek, birden bire rüya sahibinin hiç beklemediği anda birilerinden yardım göreceğine ve bir yerden para geleceğine yorulur. Aynı zamanda işlerinin yoluna girmesine, yatırımların karlı olacağına ve mal, mülk sahibi olmaya da yorulur.

Rüyada Evlenmek İstemediğini Görmek

Rüyada evlenmek istemediğini görmek pek hayırlı işlere yorulmaz. Rüya sahibinin tadının kaçacağı olayların yaşanacağına, evlilik hayatında sorunlar ve büyük kavgalar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda hane içinde maddi ve manevi sıkıntılardan ötürü evlatlarla ayrılıkların yaşanacağına, sağlık sorunlarının baş göstereceğine işaret etmektedir. Genel olarak tatsız ve hayırsız olaylara yorulur.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçtiğini Görmek

Rüyada evlenmekten vazgeçtiğini görmek gerçek hayattaki anlamına yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin evlilik masasına oturmayı düşündüğü kimseyle tartışmalar yaşayacağına, mutsuz olacağına ve birlikteliğinin son bulacağına delalet eder. Rüya aynı zamanda yeni ilişkilerin başlayacağına, kişi için hakkında hayırlısı olacak şeylerin olacağına yorulur.

Bazı tabircilere göre ise rüyada evlenmekten vazgeçtiğini görmek tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevdiği kimseyle evlilik masasına oturacağına, mutlu bir yuva kuracaklarına delalet eder.

Rüyada Gelinlik/Damatlık Giydiğini Görmek

Rüyada gelinlik/damatlık giydiğini görmek, rüya sahibinin bekar olup olmamasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer kişi bekarsa, yakın zamanda seveceği biriyle tanışacak ve dünya evine girecek demektir. Şayet rüya sahibi evliyse; hane içindeki sorunların son bulacağına, eşiyle arasını düzelteceğine ve mutluluk, huzur içinde hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada görülen gelinlik/damatlık temiz ve ışıl ışıl ise mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir evliliğe; görülen damatlık/gelinlik kirli ve eskiyse de kötü bitecek izdivaca işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz