Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Mikser Görmek

Rüyada Mikser Görmek

Rüyada Mikser Görmek

Rüyada görülen sıkacak aletler ve mikser gibi karıştırıcılar kişinin rahata kavuşacağına ve ferahlayacağına delalet eder. Kanunen bir cezası olan ve hapis çeken, mahkemesi yürüyen bir kimse ise kısa sürede sorunları çözülecek, hapisten kurtulacaktır. Uzun zamandan beri kafasını meşgul eden ve can sıkıcı sorunların oluşmasına sebep olan her türlü yasal durumdan alnının akıyla sıyrılmaya yorulur.

Rüyada Sıkacak Alet Görmek 

Elinde var olan bir şeyi gömmeye malını saklamaya haber verir. Aynı zamanda ızdıraplarının dineceğine, rahata kavuşacağına, mali işlerde rahatlamaya ve faydalı olayların içerisinde kalmaya delalettir. Bazı yorumculara göre de sıkacak olan aletlerin anlamı hamama yorulur. Hamama gideceğine çok sıcak bir yerde kalacağına ve ter atacağına yorulur. Bunun yanında kişi çok heyecanlanacağı, tedirgin olacağı ve kendisi için de seçimi çok zor olacak bazı durumların içinde kalarak, ter dökecek, rahata kavuşmak için çok fazla çaba gösterecektir.

Hayra yorulanları da vardır ve sıkacak aletler aynı zamanda emziren anneyi de ifade eder. Bebek sahibi olmaya, çocuk büyütmeye ve geleceğin güzelliğine haber verir. Para ve servet isteyen birisi için mala mülke, huzur ve rahatlık isteyenler için refaha, bazı kimseler için de cinsel ilişkilere yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz