Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Morarmak Görmek

Rüyada Morarmak Görmek

Rüyada Morarmak Görmek

Rüyada morarmak görmek, rüyayı gören kişi için “başına geleceklerin habercisi” anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer ticaretle uğraşan bir kimse ise yurt dışından getirdiği malların gümrükte kalmasına veya iş yerinde değerli eşyalarının başka kimseler tarafından çalınacağına işaret eder.

Rüya sahibi hayatının bu döneminde büyük zorluklarla uğraşacak ve bu zorluklarla uğraşırken huzurunu kaybedecektir. Aynı zamanda rüyada morarma görmek, rüya sahibinin sağlığına dikkat etmediğini ve bu ihmaller yüzünden başına gelecek sağlık problemlerine yorulur.

Rüya sahibi yaşadığı bütün sıkıntıları, dertlerini, üzüntü ve kuruntularını içine atıp moral bozukluğu yaşayacağını ve bu içine attığı problemlerin bir yerden sonra taşarak rüya sahibine zarar vereceğine işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin yakın zaman içerisinde alacağı hayırlı ve mutlu bir haber ile birlikte iş hayatında daha iyi bir konuma geleceğine delalet eder. Rüya sahibi atacağı adımlarla karlı girişimler gerçekleştirip maddi kazancını arttıracağına, bu kazanç ile beraber gelecek olan aydınlık yarınlara işaret eder.

Rüyada Burnunun Morardığını Görmek

Rüyada burnunun morardığını görmek, rüya sahibinin yakın zaman içerisinde alacağı müjdeli habere, yakın çevresiyle olan dostluk bağlarının daha sıkı olmasına, bereketli ve bol kazançlı günlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının eskisinden daha da güzelleşmesi aile içi huzurunun artacağına ve üne kavuşmasına delalet eder.

Bir başka tabire göre de rüyada burnunun morardığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde güven ve onurdan yoksun insanlarla ortaklık yapacağına, bu ortaklıktaki kişileri doğru seçmeyip onlar yüzünden başına felaketler geleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin bu güven ve onurdan yoksun kişiler tarafından gördüğü zararlar sonucunda huzurunun kaçacağına ve dertli bir insan haline geleceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz