Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Müdür Görmek

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek; alınacak kötü haberlere ve yaşanılacak olumsuz gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin kısa zaman içinde kendisini üzecek haberler alacağına, işlerinin istediği gibi gitmeyeceğine delalet eder. Maddi açıdan borçlanmaya, işinden olmaya ve yardıma muhtaç olacak duruma gelmeye işaret eder. Kötü gelişmelerin üst üste yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin bu süreçte psikolojik açıdan yıpranacağına yorulur.

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada genel müdür görmek; fakirlikten kurtulmaya, borçların bitmesine ve ganimet elde etmeye yorulur. Rüya sahibinin hayal bile edemeyeceği yüksek mevkilere ulaşacağına, çok yüksek kazançlar elde edeceğine ve hayatının baştan aşağıya değişeceğine işaret eder. Dertlerin son bulması, sıkıntıların geçmesi ve refaha erme şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Müdür ile Tartıştığını Görmek

Rüyada müdür ile tartıştığını görmek; kişinin istemediği bir hayatı sürdüğüne ve bundan büyük üzüntü duyduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayallerini bir kenara bıraktığına ve içinde bulunduğu hayattan çok sıkıldığına işaret eder. Rüya aynı zamanda hane içinde yaşanacak dargınlıklara, kavgalara ve haneden birinin ayrılmasına yorulmaktadır.

Rüyada Müdür Olduğunu Görmek

Rüyada müdür olduğunu görmek, gerçek anlamdakinin tersi şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin işlerinin kötüye gideceğine, gelirinin düşeceğine ve hayat standartının eskisine göre daha kötü olacağına delalet eder. İş hayatında oluşan bu olumsuz gelişmelerden ötürü kişinin zor günler geçireceğine, aile içinde huzursuzlukların yaşanacağına delalet eder. Umutların bitmesine, hayal kırıklığına ve isteklerden, hayallerden vazgeçmeye yorulur.

Rüyada Müdür Odası Görmek

Rüyada müdür odası görmek; rüya sahibinin sosyal hayatında ve iş hayatında yaşanacak tatsızlıklara işaret eder. İşlerinin yolunda gitmeyeceğine, eline geçen fırsatları doğru değerlendirememeye delalet eder. Aynı zamanda sosyal çevresinde saygınlık kaybedeceğine, eski danışılır kişiliğinin hasar göreceğine yorulur.

Rüyada Müdür Yardımcısı Olduğunu Görmek

Rüyada müdür yardımcısı olduğunu görmek; kişinin yakın çevresindeki bazı dostlarıyla bir konuda zıtlaşacağına ve tartışma yaşayacaklarına delalet eder. Bu tartışmadan ötürü dostlarıyla arasının açılacağına ve durduk yerde dargınlıkların baş göstereceğine yorulur. Hem arkadaşlıklar hem de iş konusunda hayal kırıklığına uğrayacağı olayların olacağına yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz