Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Nabız Görmek

Rüyada Nabız Görmek

Rüyada Nabız Görmek

Rüyada nabız görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı mutluluk dolu bir habere işaret eder. Rüya sahibinin sevinç göz yaşları dökecek bir olay yaşaması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin ailesi ile birlikte keyifli vakit geçireceklerine işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin hanesinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, sofrasındaki rızkın artacağına işaret eden bir rüya olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin kısmetinin açılmasına ve karşısına çıkacak hayırlı insanlara işaret eder.

Rüyada Nabız Ölçtüğünü Görmek

Rüyasında nabız ölçtüğünü gören kişinin hayatına girecek yeni bir insan şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin karşı cinsle bir münasebet içinde olacağına ve hayırlı sonuçlara vesile edeceğine işaret eder. Rüyada nabız ölçmek; rüyayı gören kişi eğer bekar ise hayırlı bir kısmetle tanışıp evlilik yolunda ilerleyeceklerine, evli ise de hayırlı bir evlat sahibi olacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre de rüyada nabız ölçtüğünü görmek, rüya sahibinin telaş içinde olacağı bir dönemden geçmesi ve yoğun stres yaşaması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nabzın Arttığını Görmek

Rüyasında nabzın arttığını gören kişinin heyecanlı bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının tamamen değişeceğine ve yeni düzenine alışması için uzun bir süre geçmesi gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin sürekli bir telaş içinde olması şeklinde de yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada şiddetle artan bir nabız gören kişinin karşılacağı büyük acılara ve çektiği zorluklara rağmen kimseye muhtaç olmadan ayakta kalması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nabzın Düştüğünü Görmek

Rüyasında nabzın düştüğünü gören kişinin hareketli bir hayatı olduğu ve yardıma ihtiyaç duyacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde üstesinden gelemeyeceği bir durumla karşılaşmasına ve akıl danışacağı kimselerle görüşmesine işaret eder.

Bazı yorumculara göre de rüyayı gören kişinin hayatta kimseye muhtaç olmamasına ve her istediğine rahatlıkla kavuşmasına işaret eden bir rüya şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin vicdanı temiz, çalışkan ve azimli bir kimse olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Nabzın Atmadığını ya da Durduğunu Görmek

Rüyasında nabzın atmadığını durduğunu gören kişinin hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına, kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereket içinde yaşadığı, ailesi ile birlikte ağız tatlarının yerinde olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kısmetlerinin açık olduğuna ve şansın yanında olduğuna da işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin rızkının bolluğuna, sağlıklı bir ömre sahip olduğuna işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz