Rüyada Paça Görmek

Rüyada Paça Görmek

Rüyada paça görmek ile ilgili anlatımlar genel olarak kısadır. Bu nedenle bu gibi rüyaların yorumunda mutlaka rüyada var olan kişiler, renkler, hayvanlar, şekiller, sayılar ya da varsa olaylar da göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi taktirde rüyanın yorumu yanlış ve gereksiz olacaktır. Kişi gün içerisinde zaten yaşayıp gördüğü bir şeyi bir olayı rüyasında da görüyor ise buna anlam yüklemek, bu rüyayı yorumlamak gereksizdir. Kişi yaşadığı bir şeyi rüyasında görebilir bu etkilendiğinden ötürüdür.

Rüyasında paça görmesi eğer koyun paçası yediğini görüyor ise yediği nimet kadar birilerine hayır işleyecek, aç olanın karnını doyuracak, düşkün olana deva olup derdini çözecektir.

İnek paçası yediğini görüyor ise yediği miktar kadar yıl içerisinde işinden o kadar kazanacaktır. Rızkını ve elde edeceği malı mülkü ifade eder.

Eti yenen hayvan paçaları genel olarak kişinin mala mülke kavuşacağına haber verir. Onun yanında kişi insan paçası görüyor ise bu paça temiz ve ütülü ise hayra, kazanca yorulur. Kirli, yırtık pırtık paça ise de işlerinin bozulacağına, başının derde gireceğine mutluluğunun elinden gideceğine haber verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz