Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Peçe Görmek

Rüyada Peçe Görmek

Rüyada Peçe Görmek

Peçeli ya da kara, siyah peçeli bir kadın görmek kişinin hoşgörüsüz insanlarla aynı ortama gireceğine, onlarla sorunlar yaşayacağına, kendi hayatına bakışın oldukça yargılayıcı ve hoşgörüsüz olacağına delalet eder. İçerisinde bulunduğu çevreye mutluluğunu bozacak birilerinin geleceğine delalet eder. Bu arkadaş çevresine yeni birisinin dahil olarak orada sorunlar çıkarması olabileceği gibi sevdiği komşuları varken kapı komşusunun değişerek kötü anlaşacağı ve huzurunu bozacağı bir kimsenin gelmesi de olabilir. Yani yaşadığı ortamda huzurunu bozacak birilerinin olacağına haber verir.

Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek 

Aileden ve çevreden saklanan bir sırrın olduğuna ve bu sırrın her an gün yüzüne çıkabileceğine haber verir. Eğer çarşaf ince ise kimi yorumculara göre de karakterinde zayıflıkların olacağına, normal ise de insanlığının oturmuş ve sorunsuz olduğuna yorulur. Bazı tabirciler için de hayatında olumsuzlukların ve kötü olayların yaşanarak hem huzurunun hem de rahatının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Kara Çarşafa Büründüğünü Görmek 

Evlilik hayatına giriyorsa ya da evli ise ilişkisinin sorunsuz ve mutluluklarla dolu gideceğine, geleceğinin açık ve parlak olacağına haber verir. Aynı zamanda kimi yorumculara göre de hayatında çok önemli sırlarının olduğuna, bu sırların bir türlü ortaya çıkacağına ev bu stresten ötürü yıpranacağına, çevresi ile arasının bozularak sorunlar, mutsuzluklar yaşayacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz