Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Pis Ev Görmek

Rüyada Pis Ev Görmek

Rüyada Pis Ev Görmek

Başına gelecek olan musibete, kötü söz duymaya ve güvendiği dağlara tam anlamı ile karlar yağacağına, kişinin hayal kırıklığına uğrayarak dertleneceğine, canının sıkılacağına işaret eder. Uğursuzluk ve şansızlığın da habercisidir. kişi çok emek etse de bazı şeyler kendi kontrolünün dışında gerçekleşmemektedir. Bu nedenle bu rüya bazı yorumculara göre kişiye sabırlı olması gerektiğinin uyarını da verir. Fırsatlarının ve kısmetlerinin uzunca bir süre durulacağına, basiretinin bağlanacağına, mutsuzluklarla yüzleşerek uzunca bir süre monoton yaşayacağına haber eder. Sabırlı ve güçlü olarak ne istediğinden emin olmalı ona göre davranmalıdır.

Rüyada Pis Evi Süpürmek 

Kendisinde kaybettiği gücü yeniden bulacağına ve üzerindeki ölü toprağı atarak en sonunda mutluluğa ereceğine, kendisine iyi gelecek olan işlerde bulunacağına haber verir. Zorluklara cesur bir şekilde baş etmeye, hayattaki umudunun artacağına, kendisi için çok büyük çabalar sarf edeceğine işaret eder.

Rüyada Pis Ev Temizlemek 

Hayırlı işlere bulaşarak kendisinde var olan kötü kişilik özelliklerinden kurtulacağına haber verir. Artık dedikodu yapmayacak, etrafıdakilere yalan söylemeden ve samimi davranarak mutlu, güzel işlere el atacaktır. Hayırlı bir kimse olup günahını aldığı kişilerden helallik alarak onların kalbini geri kazanacaktır.

Rüyada Pis Eve Taşınmak 

Kötü ve hayırsız işlere delalet eder. Özellikle etrafındaki kimselerle el birliği ederek hem kendisine hem de civarında bulunan kimselere kötülükler edecektir. Farkından olmadan hayırsızlıklara sebep olacak ve Allah katında da şerre sebep olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz