Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Salamura Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salamura Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salamura Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada salamura yaprak görmek; rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde bir yabancı ile iletişime geçerek onunla iyi geçinip bağlarını güçlendireceğine, sosyal hayatında bir kişi ile tanışıp mutlu bir birliktelik kuracağına, yakın çevresindeki bir kişinin borç altına girmesi sonucunda ona yardım etmekten kaçınacağına, aile hayatı ile ilgili hayırlı bir haber alıp hem şaşırıp hem çok seveceğine, iş hayatında yapacağı atılımlar ile birlikte büyük bir işe gireceğine delalet eder. Bu büyük iş ile birlikte kötü olan maddi durumunu düzeltip daha yüksek kazanç sağlayacağına, işe girişinin üstünden kısa bir zaman geçtiksen sonra servetine servet katıp fazlasıyla mal ve mülk edineceğine işaret eder.

İş hayatında yaşayacağı yükseliş ile birlikte sosyal hayatının da bu yükselişten pay bulacağına, yakın çevresindeki insanlar ile iyi geçineceğine, aile içi huzurunu arttıracağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada salamura yaprak görmek yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başını ağrıtacak bir zorluk ile karşılaşacağına ve bu sorunu çözme yolunda diğer kişilerden yardım görmek yerine zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmek; rüyayı gören kişinin geçmiş hayatında hayalini kurduğu olayların gerçekleşeceğine, iş hayatında giriştiği tüm işlerin üstesinden gelip kazancını arttıracağına, hali hazırda bir hastalığı bulunuyorsa yakın zaman içerisinde iyileşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin geçmiş hayatında çektiği dert, sıkıntı ve endişelerin üstesinden geleceğine, önüne çıkan engelleri teker teker aşacağına, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasıyla iyi geçinip onlarla beraber mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Salamura Yaprak Yediğini Görmek

Rüyada salamura yaprak yediğini görmek, rüyayı gören kişinin başına iş açacak bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sonucunda hem işlerinin kötüye gideceğine hem de aile hayatında tartışmalar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin uzun bir süre bu ortaklıktan yakasını kurtaramayacağını ve gördüğü zararın uzun süre etkisinde kalacağına delalet eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz