Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek genel olarak hayırlı ve olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı güzel ilişkisinde evlilik yoluna doğru ilerlediğine yorulur. Kişinin beraberliğinin evlilik yoluna doğru ilerlediğine ve kişinin en güzel zamanlarını geçirdiğine delalet eder.

Bazı tabircilere göreyse rüya tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin ilişkisinde sorunlar yaşayacağına ve ilişkisinin zedeleneceğine, sonunda ayrılıkla biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada Sevgili ile Gezdiğini Görmek

Rüyada sevgiliyle gezdiğini görmek, rüya sahibinin beraberliğinin iyi gittiğine ve emin adımlarla evlilik yoluna girdiğine yorulur. Kişinin hayallerine kavuşacağına, tüm çabalarının karşılığını kısa süre içinde alacağına delalet eder. İş yaşamında elde edeceği başarılar sayesinde mal ve mülk sahibi olacağına, sevdiği kimseyle huzurlu ve zenginlik içinde bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Sevgili ile Gece Dışarıda Gezdiğini Görmek

Rüyada sevgiliyle gece dışarda gezdiğini görmek; rüya sahibinin sevdiği kimseyle beraber her türlü sıkıntıdan ve dertten rahatlıkla kurtulacağına, tüm engelleri aşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında birlikteliğini ve onun yaşamını çekemeyen kötü huylu kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Tartıştığını Görmek

Rüyada sevgiliyle tartıştığını görmek gerçek anlamının tam tersi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sevgilisiyle muhabbetinin daha da artacağına, ilişki bağlarının giderek daha da güçleneceğine yorulur. Eğer rüya sahibi bekarsa; yakın vakitte tanışacağı kimseyle güzel bir birliktelik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada sevgilinin annesini görmek; rüya sahibinin beraberliğinin gün geçtikçe daha da ciddi boyuta geldiğinin ve evlilik yoluna gireceğine yorulur. Yakın zamanda gerçekleşecek söz, nişan veya düğün gibi olaylara yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bekarsa; arkadaşlarının tanıştıracağı birine aşık olacağına ve kısa süre içinde nikah masasına oturacağına delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada sevgiliyle konuştuğunu görmek, kişinin ilişkisinde problemler yaşadığına ve sevgilisiyle sık sık tartıştığına delalet eder. Bu tartışmaların ufak olsa da beraberliğe hasar verdiğine ve iki tarafı yıprattığına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi bekarsa daha hayırlı şeylere yorulur. Yakın vakitte dostu olarak gördüğü bir kimsenin kendisine ilanı aşk edeceğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüyada sevgiliye sarıldığını görmek, kişinin ilişkideki bağlarının her gün daha da güçlendiğine ve ikilinin birbirilerine daha da bağlandığına yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatında duygusal bir dönemde olduğuna işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz