Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Genellikle hayra alamet eden bu rüya kudrete, yükselmeye, saygınlığa ve işlerini yoluna koyarak daha neşeli, daha kazançlı bir hayata delalet eder. Olumlu gelişmeler olacağına, kişinin kazanacağına, çok başarılı olarak adının dilden dile duyulacağına haber verir. Her şekilde mutluluğa yorulan bu rüya kişinin bir sevdiği var ise en sonunda dünya evine girmeye ya da birlikte yaşanan bir hayatta değişiklikler yapmaya işaret eder. Bunun dışında borcu olan bir kimse ise borçlarını temizleyeceğine; sağlık sorunları olan bir kimse ise de en sonunda sağlığına kavuşarak güzel günler yaşayacağına yorulur. Özellikle, başarı, büyümek ve şan şöhret sahibi olmaya, saygınlığının artmasına haber verir.

Rüyada Silahla Vurulmak Görmek 

Yakının olan bir kimseden gelecek olan kötülüğe karşı önlem alacağına ve kendisi için yapılan kötü planlardan kurtulacağına, zekasını ve kıvraklığını kullanarak en sonunda sakin bir şekilde kendisini temize çıkaracağına haber verir. Başına gelecek olan bir kötülüğü öncesinde sezerek ona engel olacak ve kendisine mutlu bir gelecek oluşturacaktır.

Rüyada Silah Sesi Duymak 

Kişinin ömrü boyunca yapmak isteyip de yapamadığı işleri en sonunda yapacağına kendisine başarılı bir hayat sunacağına, fırsatları iyi değerlendirerek şansının da yaver gideceğine haber verir. Hiç sahip olmadığı kadar büyük bir şöhrete sahip olacak, pek çok insan tarafından sevilerek imrenilen bir kimse haline gelecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz