Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Sır Görmek

Rüyada Sır Görmek

Rüyada Sır Görmek

Rüyada sır görmek, rüya sahibinin bir hevesle girdiği işten zararla çıkmasına işaret olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin beklenmedik zamanda gerçekleşen bu sıkıntısının yine beklenmedik bir zamanda büyük bir destek göreceğine, bu destekle beraber yaşanan sıkıntıları ortadan kaldıracağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olan birilerine yardım edeceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre de rüyada sır görmek büyük bir felakete uğramaya işaret eder.

Rüyada Sırrını Başkasına Söylediğini Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır sıkıntı yaşadığını ve bunları kimseye söyleyemediğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde zarara uğradığı, maddi kayıplar yaşadığı ve bir desteğe ihtiyacı olduğu fakat aradığı desteği bulamadığı şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre de rüyayı gören kişinin beklemediği bir yerden kısmet geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sır Sakladığını Görmek

Rüyada sır sakladığını gören kişi, hayatında çevresindeki insanları büyük bir titizlikle seçtiği şeklinde yorumlanır. Evlenip yuva kuracağı kişiyi, çalıştığı ortamdaki insanları ya da sosyal çevresindeki insanları seçerken davranışlarını, konuşmalarını dikkatle izledikten sonra onlara yakınlaşıp dostluk kurduğuna işaret eder. Bazı yorumculara göre de rüyada sır saklamak rüyayı gören kişinin tehlikeli ve uzun sürecek bir hastalığa yakalanacağına fakat bu hastalıktan şifa ile kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Birinden Sır Duyduğunu Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği fakat uzun zamandır görmediği birinden haber almaya ya da bu sevdiği kişi ile uzun mesafeli ve keyifli bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin duymak ve bilmek istemediği bazı tehlikeli olaylara karışacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada İstemediği Halde Bir Sırrın Ortaya Çıktığını Görmek

Rüyada bir sırrın ortaya çıktığını görmek pek çok farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin bir sırrının istemediği halde başkaları tarafından ifşa edildiğini görmesi, rüyayı gören kişinin ailesinden bir ya da birden fazla kişi ile sorunlar yaşadığı şeklinde yorumlanır. Bu sorunların çözülmesi için rüya sahibinin çok çaba gösterdiği fakat çabalarının boşa olduğunu ifade eder. Bazı yorumculara göre bir sırrın ortaya çıkması geçmişte yaşanmış olan bir pişmanlığı işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin iyilik sever biri olduğuna, etrafındaki kişilerce sevilen biri olduğuna ve bu özellikleri ile de bir çok kişi tarafından aranan bir insan olduğuna işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz