Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada sivilce görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yeni adımlar atacağına ve bu adımların rüya sahibi için çok hayırlı sonuçlanacağına işaret eder. Rüya sahibi bu hayırlı sonuçlarla beraber maddi yönden büyük bir refaha ererek geçmişinde yaşadığı sıkıntılarından kurtulacak ve maddi kazancın artmasıyla birlikte huzurunun da artacağına delalet eder. Rüya sahibi bu adımları atarken çok sabırlı olmalıdır çünkü önüne çok fazla engel çıkacağına rağmen bunların üstünden gelecek ama çok zaman kaybedecektir.

Rüya sahibinin önüne çıkan bu engeller yüzünden türlü türlü belalara göğüs gereceğine, başının bir süre ağrıyacağına, hayatının bu döneminde bir hayli yıpranıp moralinin bozacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüyada sivilce görmek rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında yeni arkadaşlıklar kuracağına, bu arkadaşlıkların uzun bir süre sonra aslında kendisi için hayırlı kimseler olmadığına ve bu kişiler yüzünden göreceği zarara işaret eder.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda sıkıntılarının bitip, kafasının rahatlayacağına delalet eder. Huzurlu ve sakin bir yaşama işaret eder.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki eş, dost, akrabasına vereceği hayırlı ve müjdeli bir haber ile onları çok sevindireceğine işaret eder. Rüya sahibi vereceği bu hayırlı ve müjdeli haber ile birlikte yakın çevresinden çok ilgi görecek ve onlarla beraber bu mutluluğunu daha da çok arttıracaktır. Rüya sahibi hayatının bu döneminde gerektiğinde istemeden yakın çevresinden yardım göreceğine, işlerini düzene sokup hayatının geri kalanında eş, dost, akrabasıyla güzel ve iyi geçineceğine, yakın çevresinde ki mutluluğun ve iyi iletişimin ailesine de yansıyacağına ve aile içi huzurunun eskisine kıyasla daha iyi olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin hayatının bundan sonraki döneminde bu huzuru ve mutluluğu hiç kaçırmayacağına, her gün bir önceki günden daha mutlu ve huzurlu bir şekilde geçeceğine delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz