Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Tansiyon Görmek

Rüyada Tansiyon Görmek

Rüyada Tansiyon Görmek

Tansiyon görmek iyiye ya da kötüye yorulabilir. Bu rüyada var olan diğer ipuçlarının da yorumları ile değişir ve kişinin mutluluğuna delalet vereceği gibi huzurunu kaçıracak bir habere de yorulur. Ama her ne olursa olsun aniden gelecek bir haber anlamına gelir. Beklenmedik bir anda ve beklenmedik bir kimseden gelecek olan haber ile çok şaşıracağına, şok olacağına işaret eder. Bu durum kişiyi mutlu edecek bir haber olabilir. Ya da hiç beklemediği olumsuz bir durum da olabilir. Bu nedenle kişinin kendisini her şeye hazırlaması gerekir.

Rüyada Yüksek Tansiyon Görmek 

Beklenmedik bir anda tahmin bile edemeyeceği bir kimseden işiteceği kötü sözlere, can sıkıcı olayların içinde kalarak mutsuzluğa ve kendisini çok düşkün hissedeceği bir durumda kalacağına yorulur. Başından kaynar sular dökülecek, güvendiği dağlara karlar yağacaktır. Mutsuzluğu ile huzurunu yitirerek kendisini uzunca bir süre toparlayamayacağı, çok üzüleceği ve gözyaşları dökeceğine delalet eder.

Rüyada Düşük Tansiyon Görmek 

Bir süredir uğraşıyor olduğu ve emek harcadığı işe yavaş yavaş kavuşacağına ama bu sürecin beklenmedik bir şekilde  daha da yavaşlayacağına işaret eder. Uzun zaman alan bu süreç dingin ilerleyecek kişinin kazancı azalacak fakat sabırlı davranmasının ardından uğraştığı iş olumlu sonuçlanacaktır. Emek vererek sabır göstermeyi bu olaydan sonra öğrenecek olan kişinin bundan sonra yapacağı her işte sabırlı olmasını bileceğine ve istediklerine bu şekilde ulaşacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz