Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Yedi Görmek

Rüyada Yedi Görmek

Rüyada Yedi Görmek

Rüyada yedi görmek; kısmetin açılmasına, kişinin şansının yaver gitmesine yorulur. Rüya sahibinin hayallerine çok fazla emek vermeden erişeceğine, zorluk görmeden kolay şekilde şansının da yardımıyla istediği hayata çabucak kavuşacağına delalet eder. Şanslı, kısmeti açık kimseye ve iyi insanlardan oluşmuş sosyal çevreye işaret eder.

Rüyada Yedi Rakamı Görmek

Rüyada yedi rakamı görmek, sakin ve sukunetli olunması gereken bir sürece işaret eder. Rüyayı gören kişinin zor bir evreden geçtiğine, bu süreçte sabırlı olması gerektiğine ve aceleden kaçınması gerektiğine yorulur. Genel olarak çocuk sahibi olmaya, evliliğe, kısmetinin ve bereketinin açılmasına yorumlanır.

Rüyada Yedi Kapı Görmek

Rüyada yedi kapı görmek; hayırlı ve güzel fırsatların çıkmasına, kişinin geleceğinin parlak olduğuna ve çok iyi yerlere geleceğine işaret eder. Hayırlı ve güzel şeylere yorulan rüya; rüya sahibinin eline geçecek fırsatları doğru değerlendireceğine, doğru hamleler sayesinde hem büyük başarılar elde edeceğine hem de büyük paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Yedi Erkek Görmek

Rüyada yedi erkek görmek, ün sahibi olmaya ve bir çok kişi tarafından tanınmaya işaret eder. Rüya sahibinin yapacağı işlerde büyük başarılar elde ederek, alanında büyük bir nam salacağına, herkes tarafından saygı gören bir kimse olacağına delalet eder. Şansın ve kısmetin açılmasına, işlerin yoluna girmesine, hane içinde coşku ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Yedi Kadın Görmek

Rüyada yedi kadın görmek; rüya sahibinin ardından yapılan dedikoduya, kötü niyetli arkadaşlara delalet eder. Kişinin etrafında art niyetli kimselerin olduğuna, bu kimselerden kısa ya da uzun vadede zarar göreceğine yorulur. Aynı zamanda işlenecek günaha, helal yoldan sapmaya ve harama el sürmeye delalet etmektedir.

Rüyada Yedi Hane Görmek

Rüyada yedi hane görmek, tanışılacak hayırlı ve iyi huylu kimselere işaret eder. Rüya sahibinin işi gereği farklı ortamlarda bulunacağına ve bu ortamlardan çok yakın dostlar edinerek birlikte güzel işler yapacaklarına delalet eder. Mal mülk sahibi olmaya, yatırımlarını büyütmeye, bolluk ve bereket içinde hayat sürmeye yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz