Rüyada 15 Görmek

Geçmişte yaşadığı bazı sıkıntılardan hala kurtulamadığına ve vicdanen rahat etmediğine, devamlı olarak pişmanlıklarını yaşadığına delalet eder. Başına gelen kötü şeylerin ileride de kötülüklere sebep olacağına kendi canını sıktığı yetmiyormuş gibi etrafında sevdiklerini de kıracağına, onlarında canını sıkarak ortamda bir gerginlik yaratacağına yorulur. Kötülüklerin ve Allah katında da hayra yorulmayan işlere delalet eder. Kişinin başkalarının canını yakarak daha da yükseleceğine, bunu iş hayatında yapacağına haber verir. Haksız kazanç elde etmenin vereceği pişmanlığı ise kısa sürede yaşayarak kendisini toparlama gereği duyacağına işaret eder.

Genellikle bu rüya olumsuzdur ve şerre delalet eder. Geçmişinden kurtulması için rüya sahibine aynı zamanda uyarı niteliği de taşıyordur ve kişinin kendisini toparlamasına, kısa sürede sevdikleri ile daha samimi ve kendisine daha sıcak bir ortam kurmasını önerir. Rüya tabircilerinin de tavsiyesi ile kişi pişmanlık duyduğu sıkıntılarından kurtulmalı ve kendisini en kısa sürede huzura erdirerek , sıkıntılarına sebep olan sorunları tövbe ederek, kalp kırdıklarından özür dileyerek ve onlardan helallik alarak çözmesine yorulur.

Rüyada Rakam Görmek 

Rüyada görülen başka bir ipucu varsa da mutlaka onun değerlendirilmesi ve yorumda da kullanılması önerilir. Bu nedenle rüyayı gören kişinin var olan bir obje, yaşanan bir olay, meydana gelen bir eylem, bir sayı, bir renk yada tanıdık bir kimse var ise bunların da rüya yorumunda kullanılması için düşünülmesi gerektiğine haber verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz