Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin ağladığını gördüğü kişiden gelecek olan sürpriz ve güzel bir habere delalet eder. Rüya sahibinin ağladığını gördüğü kişiyi mutlu edecek bir gelişme ile birlikte rüyayı gören kişiyi de mutlu edecek bir takım olaylar yaşanacağının habercisidir.

Rüyayı gören kişi ile birlikte arkadaşının yakın bir zaman içerisinde beraber kurdukları hayallerin bir kısmının gerçekleşeceğine ve beraber rahata ereceklerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ağladığını gördüğü arkadaşı ile uğraşacağı bir takım engellerin ve zorlukların üstesinden gelerek aydınlık yarınlara ulaşacakları anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada arkadaşının ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin ağladığını gördüğü arkadaşına kötü bir şey yapacağını ve arkadaşının bu hareket yüzünden çok üzülüp moralinin çok bozulacağına delalet eder. Rüya sahibinin farkında olmadan yapacağı bir hareketin yaptığı kişi ile arkadaşlık bağlarını zedeleyeceğini hatta aralarının iyice açılıp ilişkilerin kopacağına işaret eder.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, rüyayı gören kişinin geçmiş yaşamında yaptığı bir takım hata ve kötülüklerin gün yüzüne çıkıp rüya sahibinin moralini bozacağına ve üzeceğine işaret eder. Rüyada ağlayan kadın görmek, rüya sahibi için hayra alamet değildir. Rüya sahibinin gerek sosyal gerekse iş hayatında önüne çıkacak olan çeşitli engeller nedeniyle yakın çevresindeki insanlara kötü davranıp farkında olmadan onlara büyük zararlar vereceğine ve bu sebeple yakın çevresindeki insanlar ile arasının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağladığını görmek; rüyayı gören kişi için geçmiş hayatında yaşadığı bütün dert, keder ve endişelerden kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçmişinde yaptığı kötü ve zarar verici davranışlarından dolayı pişman olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin hep hayalini kurduğu rahat, huzurlu ve mutlu yarınlara yakın zaman içerisinde ulaşacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında atacağı adımlar sayesinde hayırlı bir kazanç elde edeceğine yorulur. Aynı zamanda bu kişi şiddetli bir şekilde ağladığını görüyorsa, yakın zamanda başına kötü bir olay geleceği anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz