Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüyada göbek bağı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında hayırlı ve olumlu gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Şayet rüya sahibi evli ise; yakın vakitte evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Bekarsa da çok seveceği biriyle tanışıp, tez vakitte dünya evine gireceğine işaret etmektedir. Rüya genel olarak tabirciler tarafından hayırlı ve olumlu kavramlarla açıklansa da, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kesilmiş Göbek Bağı Parçası Alınması

Rüyada kesilmiş göbek bağı parçası aldığını görmek  genellikle hayırsız ve olumsuz olaylara yorulur. Rüyayı gören kişinin hak yolundan sapacağına ve hayırsız işlere girişeceğine delalet eder. Ayrıca maddi ve manevi yönden sıkıntıların içine girileceğine, yapılan hayırsız işlerin yolunda gitmeyeceğine yorulur.

Rüyada Kesilmiş Göbek Parçası Bırakıldığını Görmek

Rüyada kesilmiş göbek parçası bırakıldığını görmek, kişinin karşısına ömür boyu seveceği doğru insanın çıkacağına delalet eder. Kişinin bu kimseyle yakın vakitte bir yuva kurarak, mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Göbek Görmek

Rüya sahibinin çalışkanlığı ve dürüstlüğü sayesinde yüksek mevkiilere geleceğine, çok paralar kazanacağına yorulur. Yakın zamanda büyük sorumlulukların altına gireceğine ve bunların üstesinden başarıyla geleceği anlamına da gelmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz