Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Nefret Görmek

Rüyada Nefret Görmek

Rüyada Nefret Görmek

Geçmişte yaptığı hatalardan ve geçmişinden kurtulamamış bir kimseye yorulur. Kişinin eskiden yaptığı ve pişmanlık duyduğu, yasa dışı, din dışı işlerini bir türlü unutamadığına ve geçmişine saplanıp kaldığı için ilerleyemediğine delalet eder. Etrafında olan bir insanın da ona devamlı suçluluk hissettirerek geçmişte yaptığı hataları yüzüne vuruyor daima hatırlatıyordur. Kendisi için inancına uymayan işler yapmış olmasının verdiği pişmanlıklar ve kendine olan güveninin azalması da yeniden hayata başlamasını güçleştirmektedir. Nefret görmek bazı yorumcular tarafından da bozuk bir kişiliğe, kıskanç, bencil, kibirli ve zararlı, en çok da kendisine zarar veren bir kimseye yorulur.

Rüyada Birinden Nefret Etmek 

Kişinin iş hayatında yaşayacağı güçlüklerin onu fazla zorlayacağına ve zaman zaman dayanılmaz haller alacağına delalet eder. İş hayatının zorlukları ve yeni bir hayat kurmaya alışamayan daima geçmişte kalan ya da kafasındaki bazı düşünceleri atamadığı için saplanıp kalmış olan bir kimsenin habercisidir. Eğer rüyada nefret ettiğini gördüğü kimseyi tanıyorsa ve o kişi iş arkadaşı ise bazı konularda anlaşmazlıklar yaşanacağına ve terbiyeli bir şekilde ilişkiye, çalışmaya son verileceğine haber verir. Eğer kişinin arkadaşı, dostu ise de yine ufak atışmalar ve ilişkide bozulmalar olabileceğine yorulur.

Rüyada Kendinden Nefret Ettiğini Görmek 

Etrafındaki dostları, iş arkadaşları ve çevresinin kendi karakteri, kişiliği ile ilgili olan yorumlarını düşünmekten işine ara vereceğine ve kendisi hakkındaki olumsuz eleştirilere kafa patlatacağına, insan ilişkileri ile uğraşmaktan çok yorulup, zamanla daha da saldırganlaşıp etrafında kalan diğer kimseleri de uzaklaştıracağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz