Rüyada Keselenmek Görmek

Kendisine dert olan şeylerden, kafaya taktığı ve mutluluğunu alan şeylerden kurtulacak, hastalıklardan kurtularak şifa bulacak, işinde eski başarısına kavuşacak, maddi sıkıntılarından borcundan harcından kurtulacak, ailevi sıkıntılarını ve küslüklerini, dargınlıklarını aşarak sosyal ortamında da huzuruna mutluluğuna kavuşacaktır. Eski neşesini ve eski yaşamını özleyen bir kişinin hayatını ifade eder ve bu sorunları çözeceğine, kendisini huzura ve refaha erdirerek bol kazanç sağlayacağı ve severek yapacağı işinde çok çalışıp başarılı olacaktır. Elde ettiği mesleki ödüllerle adını duyurup kendisi için dilediği gibi lüks bir yaşam kurarak mutlu olacak, ailesine de her yönden yardım ederek onların yanında yer alacaktır. Mutluluğunu ve huzurunu, sağlığını, dostlarını geri kazanacak neşeli bir yaşam sürecektir.

Rüyada Tellak Görmek 

Resmi bir dairede işi olacağına ve bunun hayır işi olacağına delalet eder. Toplumun yararına ve ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmaya haber veren bu rüya takım elbiseli, üniformalı bir ortama girmeye, resmi kağıtlara imza atmaya haber verir.

Rüyada Birini Keselemek

Kişinin maddi durumu iyi olsa da kötü olsa da kendisinden yardım isteyen bir kişiyi geri çevirmeyeceğine, ona yardım eli uzatacağına ve o kişiye hem maddi hem manevi yarar sağlayacağına işaret eder. Bu tanıdığı birine iş bulmaya ya da borcunu kapamaya delalet olabilir.

Rüyada Kese Yapmak 

Hayatında oluşacak refaha, huzura ve ferahlığa, mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamında mutluluk ve neşenin, sağlık ve paranın eksik olmayacağına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz