Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kezzap Görmek

Rüyada Kezzap Görmek

Rüyada Kezzap Görmek

Kişinin kısa süreliğine canını sıkacak ve başını derde sokacak bir olay meydana gelecektir. Fakat bu olay zarardan çok yarara sebep olup daha da güçlenmesine, bazı şeyleri erken anlamasına sebep olacaktır. Sevdiği bazı kişilerle arasında çıkacak olan sorunlar artık o kimselerin gerçek yüzünü görmesine ve kendisini tanımasına sebep olarak bundan sonra nasıl davranacağına karar vermesine sebep olacaktır. Bu rüyanın anlamı genel olarak hayra yorulmaz ve kötü bir kişi ile karşılaşarak kıskançlıktan kendisine zarar verecek bir kimsenin ali cengiz oyununa yenilmeye, düşmanlarının planlarına kurban gitmeye ve başının derde girmesine yorulur.

İş hayatında çıkacak olan bir sorunun habercisi olabileceği gibi aynı zamanda evliliğinde ya da ailesi ile hanede sorunlar çıkmasına, kavga ve tartışmalara, kırgınlıklara işitilecek kötü sözlere delalet eder. Kendisini daha yakından tanımasına sebep olacak olan bu durumda kişi sakin kalmalı ve düşmanlarını alt etmek için yoluna devam etmelidir. Emeklerinin önüne taş koymaya çalışanlar, başarısını ve kazancını kıskananlar olacak, ailesinde var olan mutluluğunu ve refahını kıskananlar olacak ama kişi bunlara koz vermeden kısa sürede sıkıntısından kurtulacak ve düşmanlarını yola getirecektir.

‘İşleri düzeltmek için felaketten iyisi bulunmaz’ sözünün anlatmaya çalıştığı gibi kişi felaket yaşamasa da yaşadığı sorunlarla kendisini daha iyi tanıyarak bu durumların içinde güçlenmiş ve daha kararlı olarak çıkacaktır. Etrafına da örnek olacak, ailesinin mutluluğu, refahı için elinden geleni yapacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz