Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek; rüya sahibinin çevresinde kötü ve art niyetli kimselerin olduğuna işaret eder. Kişinin dostu olarak gördüğü kimseler aslında rüya sahibinin arkasından kötü laflar ettiğine ve onun kötülüğünü istediğine yorulur. Rüya sahibinin çevresinde kendisini hem maddi hem de manevi yollardan zarara uğratmaya çalışan kimselerin olduğuna delalet eder.

Bazı tabircilere göre ise; dost sanılan asalak kimselere yorulur. Bu kişilerin tek kötülüğü laflarındadır, rüya sahibine zarar veremezler.

Rüyada Hamam Böcekleri Görmek

Rüyada hamam böcekleri görmek; hamam böceği görmekle neredeyse aynıdır. Rüya sahibinin çevresinde art niyetli ve kötü fikirli kimselerin olduğuna yorulur. Kişinin dert etmeyeceği ve gülüp geçeceği sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Hamam Böceği Yediğini Görmek

Rüyada hamam böceği yemek; kişinin hayatta aşamayacağı hiç bir sorunun olmadığına ve istedikten sonra her şeyi başarabileceğine yorulur. Rüya sahibinin inancı, azmi ve başarısı sayesinde üstesinden gelemeyeceği hadisenin olmadığına delalet eder.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürdüğünü görmek; kişinin yaşamında meydana gelecek olumsuzluklara ve bunun neticesinde tadının kaçacağına yorulur. Rüya sahibinin gerek iş gerekse sosyal hayatta bir takım sorunlarla karşılaşacağına ve neşesinin, huzurunun kaçacağına delalet eder. Fakat yakın vakitte alacağı müjdeli haber akabinde tüm dertlerini çözeceğine ve eski neşesine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hamam Böceğinin Isırdığını Görmek

Rüyada hamam böceğinin ısırdığını görmek genel olarak hayırsız ve tatsız olaylara yorulur. Rüya sahibinin hayatında birden bire olumsuz gelişmelerin olacağına ve bu olumsuzlukların hane içindeki huzurunu bozacağına işaret eder. Art arda gelecek sorunların hem aile içinde kavgalara hem de büyük maddi hasarlara yol açacağına delalet eder.

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyayı gören kişinin girişeceği yeni işlerde başarı elde edeceğine ve başarı neticesinde yüksek paralar kazanacağına delalet eder. Mal ve mülk sahibi olacağına, büyük yatırımlar gerçekleştireceğine yorulur. Genel olarak zenginlik, bolluk ve bereket gibi kavramlarla açıklanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz