Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kıymetli Taş Görmek

Rüyada Kıymetli Taş Görmek

Rüyada Kıymetli Taş Görmek

Hiç tahmin bile edemeyeceği kadar büyük bir servetin eline geçeceğine, bu kadar değerli ve para olarak kıymetli bir mal varlığına kavuşmayı düşünmüyor olduğuna ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine delalet eder. Kişinin parası yoksa paralanacağına ve borçlarını ödeyerek rahat bir şekilde hayatında yeniliklere gideceğine, eğere zaten parası var ve borcu yoksa da daha da zengin olacağına hayat standartlarının yükselerek artık daha konforlu ve eksiksiz yaşayacağına delalet eder. Bir anda mirasa konmak ya da çalışmalarının sonucunu almaya, çok fazla mal ve mülk sahibi olarak kendine devamlı yeni şeyler alacağına delalet eder.

Rüyada Elmas Görmek 

Çok temiz kalpli bir insana ve iyi yollar peşinde koşan bir kimseye delalet eder. İşlerinde başarılı olmaya ve iyi niyeti ile de en sonunda kazanacağına delalet eder. Temiz kalp ile hareket etmeye, yeni işlere girişmeye, yaşamaya ve insanları da mutlu etmeye delalet eder.

Rüyada Pırlanta Görmek 

Evlenmeye karar vermeye ya da bir işe çok büyük yatırım yapmaya, karşısına çok büyük ve fazla fırsatların çıkacağına, en sonunda da işlerinin yoluna gireceğine, kaderinin hayırlı yönde gelişmelere haberci olduğuna delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz