Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Yüksek Bir Yerden Aşağıya Düştüğünü Görmek

Rüyada Yüksek Bir Yerden Aşağıya Düştüğünü Görmek

Rüyada Yüksek Bir Yerden Aşağıya Düştüğünü Görmek

Rüyada yüksek bir yerden aşağıya düşmek genel olarak kötü gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, karşısına çıkacak engellerle mücadele edemediğinden maddi darlığa düşeceğine yorulur. Kişinin büyük borçlara gireceğine, bu borçlanmalardan ötürü maddi açıdan büyük sıkıntıların çekileceğine delalet eder. Rüya genel olarak yoksullaşmaya, dara düşmeye ve bunlarla birlikte aile içinde huzursuzlukların baş göstereceğine yorulur.

Rüyada Dağdan Aşağıya Düştüğünü Görmek

Rüyada dağdan aşağıya düştüğünü görmek; rüya sahibinin emellerine kavuştuktan sonra yaşayacağı zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin işinde elde ettiği başarıyı ve bolluğu, yapacağı yatırımlarda bulamayacağına, yatırımlarının kötü sonuçlanarak maddi hasara uğrayacağına yorulur. Genel olarak başarısızlığa, maddi ve manevi sıkıntıların çekileceğine, dara düşmeye delalet eder.

Rüyada Dağa Çıktığını Görmek

Rüyada dağa çıktığını görmek, kişinin hayalleri doğrultusunda önemli adımlar attığına ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerlediğine yorulur. Kişinin tüm engellere rağmen yakın zaman içinde hayal ettiği yaşama kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı zamanda dost meclisinden alınacak güzel ve müjdeli haberlere de yorulmaktadır.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Aşağıya Çakıldığını Görmek

Rüyada çok yüksek bir yerden aşağıya çakıldığını görmek, mevki ve makam kaybetmeye yorulur. Eğer rüya sahibi işinde yüksek bir mevkideyse bu mevkiden daha düşük makamlara düşeceğine ve başarısızlıklara delalet eder. Rüyayı gören kişinin elindekilerini kaybedeceğine, fakirlik çekeceğine ve zor günler geçirceğine işaret eder.

Rüyada Dağdan İndiğini Görmek

Rüyada dağdan indiğini görmek, itibar ve saygınlık kaybetmeye yorulur. Rüya sahibinin toplum içindeki saygınlığını kaybedeceğine, itibarının azalacağına delalet eder. Bazı tabirciler tarafındansa elde edilen başarıdan sonra ruhen rahatlamaya ve dinginliğe erişmeye yorulmaktadır.

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıktığını Görmek

Rüyada dağ dışında yüksek bir yere çıktığını görmek, rüya sahibinin yapacağı işlerde başarı ve para elde edeceğine yorulur. Mal, mülk sahibi olmaya ve zenginleşmeye delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz