Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kapı Çaldığını Görmek

Rüyada Kapı Çaldığını Görmek

Rüyada Kapı Çaldığını Görmek

Rüyada kapı çaldığını görmek; pek iyi ve hayırlı işlere yorulmaz. Hak yemeye, dedikodu yapmaya ve başkalarının günahını almaya işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, elindekilerden olacağına, başarısızlıkların üst üste geleceğine ve maddi açıdan zorlu günler geçirmeye yorulur.

Rüyayı gören kimsenin Allah yolundan sapacağına ve hakkı olmayan şeylere gözünü dikerek yanlış işlere kalkışacağına delalet eder. Yaptığı aç gözlülüğünden ötürü yakın çevresindeki dostlarını kaybedeceğine ve hane içinde büyük kavgaların baş göstereceğine yorulur.

Rüyada Kapı Açtığını Görmek

Rüyada kapı açtığını görmek; kişinin zor günler geçirdiğine, maddi ve manevi yönden sıkıntılı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayalindeki hayatı için durmadan çabaladığına ve sonunda istediği yaşama kavuşacağına delalet eder. Eğer kişi bekarsa kısa zamanda tanışacağı iyi ahlaklı kimseye, şayet evliyse yakında hayırlı evlat sahibi olacağına yorulur. Zor günlerin geride kalacağına, tüm dertlerin kısa süre içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada Kapı Zilinin Çaldığını Görmek

Rüyada kapı zilinin çaldığını görmek; kısa zaman içinde gelecek müjdeli ve olumlu haberlere işaret eder. Rüya sahibinin çok mutlu olacağı gelişmelerin yaşanacağına hem iş hayatında hem de özel yaşamında olumlu olayların olacağına delalet eder. Kişinin işlerinin yoluna gireceğine, gelirini arttıracağına ve hayat standartını yukarılara çekeceğine yorulur. Maddi yön dışında kurulacak yeni dostluklara ve rüya sahibi bekarsa yeni filizlenecek bir aşka işaret eder. Genel olarak hayırlı, kısmetli ve uğurlu olaylara yorulur.

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek; rüya sahibinin karşısına çıkacak yeni fırsatlara, yeni gelişmelere işaret eder. Eğer kişi bu fırsatları doğru değerlendirirse çok daha büyük fırsatların ayağına geleceğine, işlerinin giderek daha da büyüyeceğine ve yüksek kazançlar elde edeceğine yorulur. Sadece iş yönünden değil, arkadaşlık ve ilişkiler yönünden de olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Tüm dertlerin sıkıntıların geride kalacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve aile bağlarının git gide kuvvetleneceğine yorulur.

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek

Rüyada kapı tokmağı görmek; rüyayı gören kişinin karşısına çok güzel fırsatların çıkacağına, iş hayatında yeni kapıların açılacağına delalet eder. Şans ve kısmetinin açılacağına, işlerini giderek daha da yoluna koyacağına işaret eder.

Rüyada Kapı Kilitlediğini Görmek

Rüyada kapı kilitlediğini görmek; rüya sahibinin kendisini çevresinden uzaklaştıracağına, yalnızlık içerisine gireceğine delalet eder. Genel olarak asosyal bir dönemden geçildiğine, yalnızlığa işaret etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz