Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Allık Sürmek Görmek

Rüyada Allık Sürmek Görmek

Rüyada Allık Sürmek Görmek

Rüyada allık sürmek görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatında ve iş ortamında kendisini olduğundan farklı bir biçimde ifade etmeye çalışarak insanları aldatmasına ve yaptığı olumsuz, çirkin, utanç verici ve kötü işleri yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarından gizlemeye çalıştığına rivayet edilir.

Bir başka rivayete göre de rüyasında allık sürmek, sosyal hayatındaki yakın çevresinin değişmesiyle rüya sahibinin davranışlarında meydana gelen değişmeleri, bu değişmelerin rüya sahibi için bir nevi kirlenmeye, karakterinin kötü yönde ilerlemesine, insanların ayıplayacağı birisi haline gelme yolunda olduğuna işaret eder.

Rüyada Kendi Uğraşıyla Allık Sürmek

Rüyada kendi uğraşıyla allık sürmek, rüyayı gören kişinin hiç kimseden yardım beklemeden veya yardım almadan kendisine hayırlı ve uygun gördüğü bir kişi ile birliktelik yaşayacağına işaret edilir. Rüya sahibi hiçbir beklenti içinde olmadığı bir zamanda karşısına çıkan bu güzel, kibar ve bir o kadar saygılı insan ile birliktelik yaşayacak ve bu birliktelik rüya sahibinin ömrünün sonuna kadar sürecektir.

Farklı bir tabir olarakta rüya sahibinin geçmişte başına gelen kötü şeylerin üstüne örtü çekeceğini ve kendisinin yaptığı kötü olayların üstünü kapatacağına işaret eder.

Rüyada Krem Sürmek

Rüyada krem sürmek, rüyayı gören kişinin iş ortamına ya da sosyal ortamında kendisine çok yakın hissettiği yakın çevresinden birine gereği yokken yalan söyleyip o kişiyi aldatacağına, bu yalanla beraber yakın çevresinde ki itibarının zedeleyeceğine ve yine yakın çevresiyle olan dostluk, arkadaşlık bağlarının zayıflayacağına yorulur.

Rüyada Yüzündeki Kremi Silmek

Rüyada yüzündeki kremi silmek, rüyayı gören kişinin sosyal ortamında ve aile ortamında daha öncesinde yaptığı kötü şeylerden ötürü çok pişman olacağına ve bu pişmanlık sayesinde hayatının geri kalanını dürüst ve hayırlı bir insan olarak geçireceğine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz