Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kuma Görmek

Rüyada Kuma Görmek

Rüyada Kuma Görmek

Sıkıntı, çekilecek olan dert ve tasanın habercisi olup hayırlara yorulmaz. Hastalık ve maddi sıkıntılar baş göstererek kişinin ve ailesinin mutluluğunu alacaktır. Maddi kayıplar ilk başta az olacak fakat bu şekilde ilerleyerek giderek artacak ve en sonunda kazancın tamamı bitecek kişi ekonomik sıkıntılar çekecektir. Hastalığa da delalet eden bu rüyada genel olarak şerre delalet eden olaylar yaşanması ile kavga ve küslükler baş gösterecektir.

Rüyada Kuma Gelmesi Görmek

Hayırlara yorulmaz ve bu da olumsuzlukların, can sıkıcı haberlerin, huzursuz bir yaşamın işaretidir. Bir kadının üzerine kuma gelmesi ile zorlu günler göreceğine ve olumsuz olaylar yaşayarak sevdikleri ile ters düşeceğine delalet eder.

Rüyada Metres Almak

Erkek için sıkıntıya düşmeye ve içinden çıkılmaz bir yolun içerisinde kalmaya, işlerinin tepetaklak olmasına, kendisine güvendiği konularda artık bir şey beceremeyeceğine, her ne olursa olsun eline yüzüne bulaştıracağına ve maddi kayıplara delalet eder.

Rüyada Metres Görmek

Hayatın tersine döneceğine ve maddi sorunlar yaşayarak huzurun bozulacağına, toplumdan dışlanacağına delalet eder.

Rüyada Metres Olmak Görmek

Her iki taraf için de içinden çıkılmayacak bir karmaşaya girileceğinin ve işlerin düzeninin bozulacağına delalet eder. Kazancı azalarak borçları artacak, durumu iyiyse de artık kazançları duracak ve eski hayatını çok özleyecek, devamlı pişmanlık yaşayacağının habercisidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz