Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Temmuz 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Izdırap Görmek

Rüyada Izdırap Görmek

Rüyada Izdırap Görmek

Rüyada ızdırap veya ızdırap çektiğini görmek, tam tersi şekilde hayırlı ve güzel gelişmelere yorulur. Kişinin başlayacağı yeni işe, daha çok gelir elde etmeye ve kazancını arttıracak hayırlı projelere dahil olmaya delalet eder. Hem iş hem de gönül ilişkisinde yaşayacağı hayırlı başlangıçlara yorulur.

Rüyada Arkadaşının Izdırap Çektiğini Görmek

Rüyada arkadaşının ızdırap çektiğini görmek, uzun zamandır görüşülmeyen dostlarla aynı masaya oturmaya ve hasret gidermeye delalet eder. Rüya sahibinin saatlerce dostlarıyla hoş sohbet edeceğine, uzun zaman sonra bir araya geleceği arkadaşlarını misafir edeceğine yorulur. Eski dostane bağların yeniden kuvvetlenmesine, güzel vakit geçirmeye ve hayırlı gelişmelere işaret eder.

Rüyada Eşinin Izdırap Çektiğini Görmek

Rüyada eşinin ızdırap çektiğini görmek, kötü zamanlara ve kavgalara işaret eder. Rüya sahibinin eşiyle yaşayacağı fikir ayrılıklarına ve tabiri yerindeyse incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden ötürü tartışmalar yapacaklarına, kötü günler geçireceklerine yorulur.

Rüyada Acıyan Bir Yerinin Olması

Rüyada acıyan bir yerinin olması, ters giden gönül ilişkisine ve ayrılığa yorulmaktadır. Kişinin beraberliğinde sıkıntılı bir süreçte olduğu ve zor zamanlar geçirdiği anlamına gelmektedir. Fikir ayrılıklarına, tartışmalara ve yaşanacak huzursuzluklara delalet eder. İlişkinin sonlanmasına, yaşanacak yeni aşklara ve yeni başlangıçlara yorulur.

Rüyada Yaradan Ötürü Izdırap/Acı Çektiğini Görmek

Rüyada yaradan ötürü ızdırap/acı çektiğini görmek, bahtın açılmasına ve şansının dönmesine delalet eder. Kişinin eline geçecek büyük fırsatlara, bu fırsatları doğru değerlendirerek hayatının dönüm noktasını yakalayacağına ve ellinin bollaşacağına işaret eder. Genel olarak hayırlı ve kazançlı işlere yorulan rüya aynı zamanda hane içindeki tatsızlıkların sonlanmasına ve küslüklerin bitmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Yaralı Bir Bölgenin Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada yaralı bir bölgenin ameliyat olduğunu görmek; varlıklı olmaya, yoksulluktan kurtulmaya, elinin bollaşmasına ve kısa sürede zengin bir aile olmaya yorulmaktadır. Kişinin şansının döneceğine, bahtının açık olacağına, eline geçecek çok büyük fırsatlar sayesinde tez zamanda zenginleşeceğine ve yaşamında köklü değişimlerin olacağına delalet etmektedir. Rüya aynı zamanda sağlık sorunlarının şifa bulmasına, mucizelerin gerçekleşmesine ve mutlu bir hayat sürmeye yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz