Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada 1 Görmek

Rüyada 1 Görmek

Rüyada 1 Görmek

Rüyada bir görmek hayatının bir numaralı şanslarını yakalayacağına ve bir numaralı kişilerle tanışacağına işaret eder. Bundan sonra yeni bir yaşam başlayacak ve kendisi için dönüm noktası olacaktır. Mutlu olacağı ve çok başarılı olacağı işlere girecek, elde ettiği başarı ile de üstlerinden devamlı tebrikler alacak, onların takdirini kazanarak daha yüksek mevkilere geleceğine yorulur. Mutluluğa işinden ötürü erecek olan kişi eğer evli değil ise bu konuda da şansı yaver gidecek ve kısa zamana çok fazla etkileneceği bir kimse ile tanışacağına haber eder. Huzurlu ve mutluluk dolu olacak olan bir dönüm noktası yaşamaya yorulur.

Rüyada Rakam Görmek 

Rakamların sıralı olması, artarak gitmesi ya da azalarak gitmesi farklı yorumlanabilir. Bu nedenle kişinin rüyayı iyi hatırlaması gerekir. Özellikle kişinin rakam görmesi hayra alamet eder ve mutluluk, huzur habercisidir. Rüyanın iyi değerlendirilmesi var olan başka bir obje var ise, bir olay var ise ya da bir renk, tanıdık bir yüz bunlarında yorum öncesinde dikkate alınması gerekir. Bu şekilde ancak doğru bir rüya yorumuna erişilir.

Rüyada Rakam Söylemek 

Hayallerini süsleyen ve devamlı olarak çok heyecanlandığı bir dileğinin, isteğinin olduğuna haber verir. O kadar çok istiyordur ki kişi rüyalarına bile taşımıştır bu durumu. Emek ederek emellerine ulaşmaya en sonunda meyvesini toplamaya yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz