Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Göz Kırpmak Görmek

Rüyada Göz Kırpmak Görmek

Rüyada Göz Kırpmak Görmek

Sabırla başarılı olmanın hayalini kurduğu bir işe, canını dişine katarak çalışmaya ve en sonunda da emeklerinin karşılığını alacağına en sonunda meyvelerini toplayacağına işaret eder. Başına gelen iyi fırsatların bir kısmını kaçıracağına fakat bunun da pişmanlığını uzun sürece yaşayacağına haber verir. Bu pişmanlığını da çözerek kendisini olumlu yönde geliştirecek yeni çıkan fırsatları da asla kaçırmadan kendisine iyilikler nasip eyleyeceğine haber verir. Şansının bir miktar yolunda gitmemesinin ardından kısmetinin açılacağına ve uzun zamanlar boyunca şansının yaver gideceğine, o zaman da kendisini olumlu işlere sokarak çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Birine  Göz Kırpmak 

Beklemediği ve çok sevdiği kimseler yüzünden alay konusu olup, rencide edileceğine, can sıkıcı bir olay yaşayacağına işaret eder. Bunun yanında da başına gelecek olan ufak tefek kazalar olacağına, kendisine yakıştırmadığı yerlerde adının anılacağına yorulur. İftiraya kurban giderek yapmadığı şeylerin hesabını vermek zorunda olacağına ve can sıkıcı, üzücü bir zamana gireceğine yorulur.

Rüyada Evli Bir Kadına Göz Kırpmak 

Hayra alamet etmeyecek olan işlere gireceğine ve mazlumun ahını alarak günah yoluna gireceğine işaret eder. Mutsuzluğuna ve ileride pişmanlığına sebep olacak olan sorunlar yaşayarak haram mal yemeye, iyi insanların canını sıkmaya, hakkını yemeye delalet eder. Kişinin kendisine yakıştırmayacağı işlere girerek kendisini rezil edeceğine, etrafı için utanç verecek işlere gireceğine ve Allah katında da hayra yorulmayan işlere gireceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz