Rüyada Parmakları Yalamak Görmek

Rüyada Parmakları Yalamak Görmek

Rüyasında parmaklarını ya da vücudunun herhangi bir yerini elini yalıyorsa bu durum kişinin yaladığı kadar rızk elde edeceğine haber verir. Mala mülke ve kazancını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Parmak Görmek 

Parmak görmek genel olan zenginliğe, mal sahibi olmaya işlerinin giderek daha da güzelleşmesine ve ev, araba almaya haber verir. Aynı zamanda erkek çocuk doğacağına ve hayırlı bir evlat olacağına da yorulur. Eğer kişi zarif parmaklar görüyorsa sanattan para kazanarak hayatında güzelliklerin meydana geleceğine, zengin ve güzel bir hayatının olacağına delalet eder. Yanmış parmaklar görüyorsa da başına kötü işler geleceğine maddi kayıplar yaşayacağına haber verir.

Rüyasında kişi şekilsiz parmaklar görüyor ise işleri karışacak, sorunlar çıkacak ve beklemediği bazı durumların içerisinde kalarak mutluluğunu kaybedecektir.

Rüyada Ayak Parmakları Görmek 

En kısa sürede işlerinin yoluna girerek önemli gelişmeler yaşayacağına, düzeninde bir hayata adım atıp, zengin olmaya, bol eşyaya delalet eder.

Rüyada Yaralı Parmak Görmek 

İşlerinin yolundan çıkıp dert tasaya sebep olacağına ve kazancının azalacağına haber verir. Hayra yorulmaz mutsuzluk getirir.

Rüyada Parmaklarının Kısaldığını Görmek 

Dinin gereklerini yerine getirmediğine ya da dinin gereklerini yanlış yaptığına yorulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz