Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Terörist Görmek

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada Terörist Görmek

Etrafında toplanmış olan kötü kimselere ve malını, parasını yemek için toplandıklarına işaret eder. Kişinin ne kadar iyi olmak istese de çevresinden kurtulmadığı sürece iyi olamayacağına ve işlerinin rast gitmeyeceğine, başından belanın eksik olmayacağına delalet eder. Dost gibi görünen arkadaşlarının aslında düşman olduğuna ve onu ilk fırsatta alt etmeye çalıştıklarına işaret eder. Kişinin hem hayatına hem de malına mülküne sahip olmak isteyen bu kimselerden kurtulması gerektiğine dair bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada Terörist Saldırısına Uğramak 

Dikkatli olası gerekecek olan bir durumun içine düşeceğine ve temkinli olması gerekeceğine delalet eder. Civarında yaşanan kötülüklerden nasibini alacağına ve kendisini kurtarmak, aklamak, temize çıkarmak için de çabalamak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada Terörist Öldürmek 

Kendisine zarar veren ve hem maddi hem de manevi olarak onu yaralayan kimselerden en sonunda kurtulacağına işarettir. Hayatına huzur ve ferahlık gelecek daha sakin ve umut dolu bir hayata girecektir. Kötülüklerden, beladan ve dertlerden arınmaya, ruhani bir rahatlığa girmeye haber veren bu rüya hayra alamettir.

Rüyada Terörist Olmak 

Rüyada terörist görmek ve olmak kişinin kendi içinde var olan bazı duygulara işarettir. Bunlar şiddet, öfke, düşmanlık ve kindir. İçinde düşman olarak gördüğü fakat kimse üzülmesin diye içine attığı bu duyguların varlığa haber verir. Kendi kendine kin beslemiş ve nefretle dolmuştur.

Rüyada Terörist ile Savaşmak 

İş hayatında karşına gelecek olan dişli rakiplerini malup edeceğine ve yapılacak olan bu masumane savaşta ezici bir başarı elde edeceğine haber verir. Ticaret ile uğraşıyor ise de çok yüksek meblalarda paralar kazanacağına ve zengin olmaya işarettir. Mesleki olarak adını duyuracak ve namını sürdürecektir, işteki başarısını cümle alem duyacak ve bol miktarda paralar kazanacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz