Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Mars Görmek

Rüyada Mars Görmek

Rüyada Mars Görmek

Rüyada Mars görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde alacağı memnun edici bir haber ile yüzünün gülüp çok sevineceğine, kısmetinin açılıp huzur ve mutluluk veren bir ilişkinin başlayacağına, geçmiş yaşamında çektiği sıkıntı, dert ve endişelerini bir kenara bırakıp önüne bakacağına, hali hazırda bir hastalık bulunuyorsa acilen şifa bulacağına, iş hayatında yaşanan olumlu gelişmeler ile birlikte daha büyük işlerle uğraşıp bulunduğu mevkiini daha üst kademelere getireceğine delalet eder. Ayrıca tüm bu güzel gelişmeler ile beraber sosyal hayatında yakın çevresiyle olan ilişkilerini düzeltip aile içi huzurunu arttıracağına, harcadığı uğraşların karşılığını fazlası ile alacağına işaret eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada Mars görmek, rüyayı gören kişinin insanların gözünden düşüp değer görmemesine, bu durumdan ötürü çok üzüleceğine, sosyal hayatındaki bu sorunu iş hayatına da taşıyıp artık sözünün geçmeyeceğine, yabancı bir kimse tarafından büyük bir zarar göreceğine, rüyayı gören kişinin dert sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Herhangi Bir Gezegen Görmek

Rüyada herhangi bir gezegen görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatında gerçekleşecek olan olumlu ve hayırlı gelişmelerin rüya sahibinin iç dünyasını zenginleştireceğine, düşüncelerinin ve fikirlerinin gelişerek daha büyük projelerle uğraşacağını, bu büyük projeler ile adından oldukça söz ettirip ün ve şöhrete kavuşacağına, ün ve şöhretinin rüya sahibine oldukça öncelik tanıyacağına işaret eder. Rüya sahibinin gelecek ile ilgili planlarının yakın zaman içerisinde gerçekleşmeye başlayacağına, mutlu, huzurlu, rahat ve bolluk içinde yaşayacağı bir döneme doğru ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Herhangi Bir Gezegene Gittiğini Görmek

Rüyada herhangi bir gezegene gittiğini görmek; rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında rekabet ettiği kişilere karşı büyük zaferler elde edeceğine, yüksek bir mevkiye gelerek güç ve kudret kazanıp kötü olan maddi durumunu düzelteceğine, düzelen maddi durumuyla beraber aile içi huzurunu arttırıp daha mutlu bir yaşama ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında yaşayacağı bu tarz olumlu gelişmeler geçmişte yaşamış olduğu sıkıntıları bir kenara atarak önüne bakacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz