Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Gümüş Kap Görmek

Rüyada Gümüş Kap Görmek

Rüyada Gümüş Kap Görmek

Gümüş görmenin anlamı kadınlar için ve erkekler için ayrılır. Erkeğin gümüş görmesi asalet, saygınlık ve başarıya, mala mülke delalet eder. Rüya sahibi erkek ise başına gelecek olan iş fırsatlarını iyi değerlendireceğine ve yeni bir çok projede yer alarak adını dilden dile duyuracağına, hayatında işi ile unvan kazanacağına ve dilediği hayatı yaşayacağına delalet eder. Beklenmedik bir zamanda başına gelecek olan olumlu gelişmelerin en sonunda dilediği ve emek verdiği hayatı yaşamasına fayda sağlayacağına haber verir. Hem başarılı hem mutlu hem de ne istediğini bilen, öz güvenli, bol kazançlı lüks içinde yaşayan bir kimse olacaktır.

Gümüş görmek kadın için ise süs, alım ve güzelliğe haber verir.  Yaşamından mutlu olan bir kişi olduğuna ya da mutlu değilse de mutlu olacağına, elindeki işi ile mutlu olduğuna ne çok fazla para istediğine ne de yoklukta olduğuna haber verir. Kısacası kendi halinde ve çok mutlu bir kişidir. Etrafına devamlı neşe saçarak hayatında hayırlı kimselerle karşılaşacak, başarılı erkeğin arkasındaki başarılı ve naif kadın olacaktır. İşi insan olmak, insan olmayı öğretmek olacak ve yaptığı iyiliklerle de kelebek etkisi gibi her insana dokunacaktır. İyi ve yüreği kocaman bir insan olduğuna delalet etmesinin yanında hayırlı bir kısmetle de daima mutluluk ve neşe ile dolu olacak bir hayata gireceğine haber verir.

Gümüş hem kadın hem de erkek için hayra yorulur, paraya ve mutluluğa işaret eder. Aynız zamanda gümüş iyilik ve sadakate de haber verir. Kişinin geleceği parlak olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz