Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada Tecavüz Görmek

Başını bir derde sokmaya ve insan dışı tavırlar sergileyerek terbiye sınırlarını da aşacaktır. Kişinin haksız yere haklı olduğunu iddia ederek yalan söyleyeceğine, etrafını kandıracağına, hakaret ve küfür içerikli konuşmalar yaparak hem kendisini küçük düşüreceğine hem de insanlara zarar vereceğine delalet eder. Kendisine yakışmayan ve toplumda da aşağılık olarak sayılan davranışlar gösterip kendisini küçük düşürecektir. Suç işleyecek ve bunun cezasını da ödemek zorunda kalacaktır. Kendini düşürdüğü durumdan kurtarması için çok emek vermesi gerekecektir. Bu rüya kişiye uyarı anlamını taşır. Daha kibar, dürüst ve güvenli, sabırlı davranması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Tecavüz Ettiğini Görmek 

Başına gelecek olan belaların, uğursuzluk ve şanssızlıkların ardının arkasının kesilmeyeceğine, uzunca bir süre sıkıntılı zaman geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin içinin karardığına ve hayat enerjisinin, umudunun mutluluğunun artık geri gelmesi gerektiğine haber verir.

Rüyada Tacize Uğramak 

Rüyanın anlamının dışındadır. Hayra yorulur ve kişinin işlerinde elde edeceği başarı ile adının duyulacağına, mutluluğunun artarak hayal ettiği hayata ilk adımı atacağına delalet eder. Canının istediği gibi bir hayat kurmaya başlayarak en sonunda emeklerinin karşılığını alacaktır.

Rüyada Zina Yaptığını Görmek 

Bazı yorumlarda kişinin geleceğinin parlak olacağına ve başına çok güzel şeylerin geleceğine yorulurken bazılarında da kişinin sevdiği bir kimseden kötülük göreceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz